Ana sayfa Apple Apple Kitap Çıkarıyor Fiyatı ise 300 Dolar!

Apple Kitap Çıkarıyor Fiyatı ise 300 Dolar!

PAYLAŞ
Apple Kitap Çıkarıyor Fiyatı ise 300 Dolar!

Apple’ın tüm ürünlerini bir arada görmek isteyenler yüzünü gülümsetecek bir haber geldi. Apple Kitap Çıkarıyor Fiyatı ise 300 Dolar! İşte o kitap.

Apple fanlarının yüzünü güldürecek tarzdan bir ürün satışa çıkartıldı. Eğer ki Apple’ın tüm ürünlerinin görsellerini en net bir şekilde görmek istiyorsanız, Apple sanat kitabı ismiyle satışa çıkartılan bu kitaba büyük bir ücret ödemelisiniz.

Apple Tarafından Apple Ürünleri Kitabı 300 Dolara Satılacak! Özellikle de sosyal medyayı ağa kaldıran ancak bunun yanında farklı görünümü ile dikkatleri çeken (şaka şaka) kitap, tam 299 dolar fiyat etiketiyle dikkat çekiyor. Normal bir kitaba göre daha parlak ve daha büyük olan bu kitap (komikmiş), 2 farklı boyutuyla dikkat çekecek.

Apple Kitap Çıkarıyor Fiyatı ise 300 Dolar!

Yeni fotoğraf kitabı adıyla Apple’ın 20 yılda yaptıklarının görselle anlatıldığı bu kitap, Designed by Apple in California hikayesini baştan sona anlatıyor. Small ve Large olmak üzere 2 farklı boyutta satışa çıkacak olan kitap, aslında şaka gibi görünebilir. Ancak Apple’ın tüm ürünlerine yer verilen bu kitap, özellikle de firmalar için büyük bir önem taşıyabilir.

Bu kitapta, ürünlere dair tüm detaylar görselle anlatılmış durumda. 20 yıllık Apple Serüveninin anlatıldığı kitabın 10.20 inçlik olanı 199 dolarken 13 inçlik olanı 299 dolara satışa sunulacakken, kitabın satıcısı da bizzat Apple. Steve Jobs anısına satışa sunulması beklenen bu kitap, 450 sayfadan oluşuyor. Andrew Zuckerman’in objektifinden görüntülere yer verilen bu kitap, özellikle de rakip firmaların işine yarayabilir.

Apple Ürünlerini görmek için 300 dolar vermek isterseniz şuradaki link aracılığıyla Apple ürünleri kitabını satın alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.