Ana sayfa Apple Apple Lansman Tarihi Açıklandı!

Apple Lansman Tarihi Açıklandı!

PAYLAŞ

Merakla beklediğimiz Apple Lansman Tarihi Açıklandı! Apple’ın yeni akıllı telefon modelini duyuracağı lansman hakkında detaylar haberimizde.

Apple’ın merakla beklenen lansman tarihi nihayet belli oldu. Uzun bir süredir akıllı telefon piyasasında çıkışını beklediğimiz Apple sonunda müjdeli haberi verdi. Bu yıl için bir çok firma amiral gemisi akıllı telefon modellerini piyasaya sürerken Apple bu konuda sessiz kalmayı ve yeni çıkaracağı cihaz hakkında bilgi vermemeyi tercih etmişti.

Daha öncesinde Twitter ve daha bir çok site de Eylül ayında Apple’ın yeni akıllı telefon modelini ne zaman tanıtacağı hakkında bilgi vermiş ve bir takım sızıntılar yapmıştı.

Apple Lansman Tarihi Açıklandı!

Apple bu sızıntıların dışında 9 eylül yerine 7 Eylül 2016 tarihinde lansman yapacağını duyurdu. Merakla beklenen iPhone 7 ve iPhone Plus modeli hakkında detaylar bu lansmanda belli olacak gibi görünüyor.

Apple Lansman Tarihi Açıklandı!
Apple’ın iPhone 7 modellerini tanıtmasını beklediğimiz lansman gecesi 7 Eylül Çarşamba günü, TSİ 20.00’da başlayacak. Sitemizde canlı anlatım yapacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.