Ana sayfa Apple Apple Macbook Yenilendi! Fiyatı Değişmedi!

Apple Macbook Yenilendi! Fiyatı Değişmedi!

PAYLAŞ

Apple’ın kendi işletim sistemine sahip bilgisayarı Apple Macbook Yenilendi! Ancak beklenenin aksine Fiyatı Aynı Kaldı. Yenilenen Macbook özellikleri haberimizde.

Apple’ın geçtiğimiz yıl Mart ayında tanıttığı ve satışa sunduğu 12 inç ekran boyutuna sahip Macbook serisi yenilendi, yeni özellikleri ile kullanıcıların karşısına çıkarıldı. Herkes yeni iPhone serisini beklerken, Apple ters köşe yaparak yenilenen Macbook’u satışa sundu. Yeni Macbooklar yükseltilmiş özellikleri ile alıcılarını bekliyor olacak. Üstelik diğer Macbook modeline göre daha pahalı bir fiyatta değil! Gelin hep beraber Apple tarafından yenilenen Macbook’un özelliklerine kısaca göz gezdirelim.

6.nesil Skylake işlemcisi karşımıza çıkacak. Böylelikle 12 inç Macbook, 1.1 Ghz ve 1.2 Ghz’lik Core M işlemci ile karşımıza çıkacak. Yenilenen Macbook’da 8 GB Ram bulunurken, Giriş seviyesinde 256 GB, bir üst segmentteki Macbook’da ise 512 GB PCI-Express SSD yer alıyor. Yenilenen macbook’un bataryasının kapasitesi ise tam 11 saat kullanım ömrü sunuyor. Tabii yaptığınız işlemlere göre bu değer değişim gösterebilir.

yeeeCihazın ölçüleri, kasası, görünümünde herhangi bir farklılık yok. Bir önceki modele göre bu konularda bir değişim mevcut değil. Ancak cihaz, diğer modelden farklı olarak 4 renk seçeneği ile satışa sunulacak. Yeni renk Rose altın Macbook alıcılarının karşısına çıkacak. Başlıkta da belirttik, ancak fiyatından bahsetmek gerekirse, cihazın fiyatında herhangi bir değişim yok. Özellikleri artan yeni Macbook, Türkiye de 5199 TL ve 6299 TL olmak üzere 2 farklı seçeneğiyle satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.