Ana sayfa Apple Apple MacBook’ların Açılış Sesini Kaldırıyor!

Apple MacBook’ların Açılış Sesini Kaldırıyor!

PAYLAŞ
Apple MacBook'ların Açılış Sesini Kaldırıyor!

Apple tarafından düzenlenen etkinlikte yeni macbooklar tanıtıldı ve yenilikler karşımıza çıkmıştı. Etkinlik sonrası Apple MacBook’ların Açılış Sesini Kaldırıyor!

Apple’ın geçtiğimiz günler de tanıttığı yeni nesil Apple Macbook ile ilgili bir çok detay ortaya çıkmaya başladı. Macbook Pro 2016′nın tanımını yapan Apple, yeni cihazında bir çok detaya yer verdi. Teknoloji devi Apple, Macbook Pro’da farklı bir güncelleme ile kullanıcıların karşısına çıkmayı hedefliyor. Özellikle de tasarım anlamında farklılığa önem veren Apple, yazılımsal farklılıklar ile de ön plana çıkmaya çalışacak.

Bu zamana kadar karşımıza çıkardığı ürünlerde farklılığa yer vermeyen Apple’dan son günler de gelen hamleler aslında sektörde rekabetin arttığına dair bilgiler veriyor. Son bir kaç sene dışında baktığımız zaman Apple, yenilikçi bir firmaya bürünmüş durumda. Son yapılan hamle de buna en büyük örnek diyebiliriz.

Apple MacBook’ların Açılış Sesini Kaldırıyor!

Touch Bar özelliği ile Macbook Pro 2016’da büyük beğeni toplayan firma, Macbook’ların açılış sesini de kaldırmaya hazırlanıyor. Yeni Macbook pro 2016‘da farklı detaylara yer veren Apple Macbook Pro’nun Açılış Sesini Kaldıracak. Bu farklılık sonrasında tepkiler ne alemde olacak, hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.