Ana sayfa Apple Apple Muhammed Ali İçin Anasayfasını Güncelledi!

Apple Muhammed Ali İçin Anasayfasını Güncelledi!

PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ünlü boksor’a özel Apple bir jest yaptı. Apple Muhammed Ali İçin Anasayfasını Güncelledi!

Teknolojinin devi Apple, dünyaca ünlü boksör Muhammed Ali’ye vefa olarak anasayfasını güncelledi. Efsane boksör Muhammed Ali için anasayfasını güncelleyen Apple, ünlü boksörü unutmadığını gösterdi.

Apple, gelmiş geçmiş en iyi boksör olarak gösterilen Muhammed Ali’yi unutmadı. 1997 yılında Apple’ın reklam filminde oynayan Muhammed Ali’ye karşı saygısını göstermiş oldu. Teknolojinin önde gelen ismi, kişiliğiyle, boks alanındaki başarılarıyla ve ırkçılığa karşı verdiği savaşla dünyada siyasi anlamda hem dillerde olan Muhammed Ali için Apple anasayfasında güncelleme yaptı.

Apple Muhammed Ali İçin Anasayfasını Güncelledi!

Güncellemenin ardından Apple, Muhammed Ali’nin fotoğrafına Hayal gücü olmayan insanın kanatları yoktur” cümlesini ekledi. Böylelikle şirket kendi reklam filminde oynayan ünlü boksör için bir vefa örneği gösterdi.

3 Haziran 2016’da solunum yetmezliği sonucu vefat eden efsane boksör, 1984’ten beri Parkinson hastalığıyla mücadele ediyordu. Boks hayatı boyunca 61 karşılaşmaya çıkan ve sadece 5 maçı kaybeden boksörün vefat etmesinin ardından ilk hatırlayanlardan biri Apple CEO’su Tim Cook oldu. Cook, attığı tweet’te risk alacak cesareti olmayan kişi, hayatta hiçbir şey başaramaz” sözü yer aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.