Ana sayfa Apple Apple Music 3 Ay Ücretsiz Kullanım Hakkı & Tüm Detaylar

Apple Music 3 Ay Ücretsiz Kullanım Hakkı & Tüm Detaylar

PAYLAŞ

Apple’ın 2016 yılına dair kullanıcılarına verdiği müjdeli bir haber vardı. Apple Music Uygulaması ile beraber artık kullanıcılar kişiselleştirilmiş müzik deneyimine sahip olacaktı. Bu geçtiğimiz günlerde gerçekleşti ve Apple artık ülkemizde de Apple Music‘i aktif etti. Biliyoruz ki, Spotify Müzik anlayışını bir tık daha öteye taşımıştı. Apple’da bu müzik anlayışını daha da ileriye taşıyacak bir adım atarak, Apple Müzik uygulamasını çıkardı. Apple müzik ile beraber artık kullanıcılar sadece Apple cihazlarında değil, Android tarafında da bu deneyimden faydalanabilecek. Apple’ın Android kullanıcılarınıda bu yönden düşünmesi, ileriye yönelik adımların geldiği haberini vermiş oldu.

Apple Music 3 Ay Ücretsiz Deneme Hakkı Veriyor !

Apple bu müjdeli haberi kullanıcılarına bildirim atarak verdi. Yurtdışında faaliyetlerini sürdüren Müzik uygulaması kullanıcılarına 3 ay kullanım süresi veriyor. Memnun kalmadığınız takdirde de sizden 3 ay sonunda herhangi bir ücret talep etmiyor. Ancak memnun kaldım dediğiniz takdirde, Aile Kullanımı için 14.99 TL, Bireysel Kullanım içinse aylık 9.99 TL ödeme yapmanız gerekiyor. 3 Ay kullanımdan sonra otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekiyor. Aksi takdirde daha sonrasında, ücret kesilecektir.

Apple Music 3 Aylık Deneme Kullanımı Nasıl Başlatılır ? 

Apple Music Kullanmak istiyorsunuz ancak çekinceleriniz varsa, belirttiğimiz üzere Apple’ın size verdiği 3 Ay deneme hakkından yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Müzik uygulamasını açıyorsunuz, Daha sonrasında zaten karşınıza “3 Ay Denemeyi Başlatın” butonuna tıklayarak, deneme hakkınızı kullanabilirsiniz. Daha sonrasında ise tabii ki ücret ödemeden iptal edebilirsiniz. Otomatik yenilemeyi kapatmayı unutmayın.

AppleMusic3Ay Ücretsiz

Apple Music ile beraber kullanıcılar tamamen kendilerine özgü listeler, sanatçı listeleri gibi birçok özellikle karşılanacak. Apple’ın Müzik uygulamasının çıkmasıyla beraber kullanıcıların akıllarına birçok soru geldi. En merak edilen sorulardan bir tanesi de Apple Music’de kaç adet müzik bulunduğuydu. Bu sorunun cevabını da şu başlıklar ile verelim.

3 Aylık Ücretsiz Deneme’den Sonra Nasıl İptal Edilir

Kullanması kadar iptal etmesi de oldukça basit. Apple Music kullandım ancak buna para ödemem ! diyorsanız, 3 ay sonuna otomatik yenilemeyi kapatmanız yeterli. Bunu yapmak içinde, Müzik uygulamasına giriş yapıp > Ayarlar > Otomatik Yenileme Eğer buradaki yer yeşilse onu kapatmanız yeterli olacaktır. Otomatik yenileme kapanmış olucak, böylece hesabınızdan herhangi bir ücret kesintisi vs. yapılmayacak

Aslında Apple Music Uygulamasının Arkasında iTunes Yatıyor

Çok büyük bir güncelleme olarak karşımıza çıksada, Apple music aslında pekte büyük bir güncelleme değil. Apple müzik ile beraber kullanıcılar tam 27 milyon’dan fazla karşıya ulaşıcak. Bu kadar büyük bir arşiv olmasının en büyük nedeni ise, Apple Müziğin aslında arkasında iTunes’in olması. Apple tarafından uzun zamandır yürütülen iTunes projesi, Music ile birleşti diyebiliriz. Müziklerin asıl kaynağı iTunes Store.

Apple Müzik 3 Ay Ücretsiz Kullanım Hakkı
Apple Music 3 Ay Ücretsiz Kullanım hakkı ile beraber özel hazırlanan Beats Listesine de ulaşabilirsiniz.

Apple Markaları ve Hizmetleri Birleşti, Ortaya Apple Music Çıktı 

Apple’ın iTunes hizmeti, Müzikler uygulaması birleşti, bunun sonucunda da Müzik uygulaması karşımıza çıktı. Müzik uygulaması ile beraber farklı bir deneyim bizleri bekliyor olucak. Aynı zamanda Apple Music içerisinde, Apple’ın geçtiğimiz senelerde satın aldığı kulaklık markası “Beats” e de yer verilmiş durumda. Nasıl mı? Beats kulaklığa sahip kişiler için ekstra bass’a sahip bir takım müzikler liste oluşturularak kullanıcıların karşısına çıktı. Daha çok HipHop ve R&B şarkılarının bulunduğu Beats listesini de ilgilenenlere söyleyelim.

Apple Müzik fiyatlarına baktığımız zaman aslında aylık 9.99 TL hiçbirşey. Normalde iTunes üzerinden yeni çıkan albüm şarkılarını satın almaktansa tüm şarkılara tek bir yerden ulaşıp aylık para vermek daha iyi diye düşünüyorum. Hem kullanıcılar daha farklı bir müzik deneyimi ile karşılaşacak, hem de daha az bütçeyle, daha fazla müzik kültürüne ulaşabileceğiz. Apple Ayrıca Music Servisini sadece iOS kullanıcılarına değil, Android kullanıcılarına da sundu. Böylece, Spotify tarzı bir konuma gelmeyi hedefleyen Apple, kısa zaman sonra Apple Music ile, farklı bir müzik deneyimi sunan Uygulama konumuna gelecektir. Android haricinde herhangi bir işletim sistemine geleceği konusunda ise herhangi bir Apple tarafından yapılan açıklama yok.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.