Ana sayfa Apple Apple Özel Etkinliği Hakkında Herşey – Neler Tanıtılacak

Apple Özel Etkinliği Hakkında Herşey – Neler Tanıtılacak

PAYLAŞ

Apple’ın saat 19:00 saatlerinde yeni cihazlarını tanıtacağı Apple Özel Etkinliği Hakkında Herşey haberimizde. Apple Özel Etkinliğinde neler tanıtılacak?

Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefon modelinin tanıtılacağı, Apple Özel etkinliği canlı yayınla tüm dünyaya duyurulacak. iPhone Special Edition, Aynı zamanda yeni iPad modelinin tanıtılacağı bu etkinlik, FBI sonrasında Apple’ın düzenleyeceği ilk etkinlik. Yazılımda değişiklikler yapılacak mı, yeni iOS sürümü ile beraber neler değişecek gibi soruların cevabı da bu etkinlikte verilecek. Apple’ın etkinliği bugün saat 19:00’da başlayacak. Etkinliği canlı olarak izlemek isterseniz etkinlik başladığında aşağıdan izleyebilirsiniz. Etkinlik başlamadan 5 dakika öncesinde player yerleştirilecek. Buradan canlı yayını izleyebileceksiniz.

Apple Özel Etkinliği Hakkında Herşey – Neler Tanıtılacak

Apple bu tarihe kadar herhangi bir bilgi vermedi. Bugün 19:00’da gerçekleştirilecek olan etkinlikte yeni cihazların piyasaya sunulması bekleniyor. Apple iPhone SE, iPad Air 3 bu etkinlikte tanıtılacak cihazlar arasında “KESİN” gözüyle bakılıyor. iPad Air 3’de bir takım değişiklik yapılacak ve önceki modele göre teknik özellikleri ile dikkat çeken bir cihaz karşımıza çıkarılacak.

iPhone SE Hakkında Merak Edilenler

Yeni 4 inçlik iPhone modeli hakkında bu zamana kadar bir çok iddia ortaya atıldı. Ancak bu iddialar arasında en popülerlerine baktığımız zaman cihazın adı daha 1 hafta öncesine kadar bilinmezken, kaynaklar iPhone SE yani iPhone Special Edition olarak satışa sunulacağını belirtti. Daha sonrasında cihazın boyutu ile ilgili iddialar ortaya atıldı. Bu iddialara göre, ekran boyutunda ciddi derecede büyüme olacağını belirtenler varken, bazı kaynaklar ise 4 inç olacağını duyurdu. Apple’a yakınlığı ile bilinen bir haber sitesi de yeni iPhone modelinin 4 inç ekran boyutu ile karşımıza çıkacağını bildirdi.

Apple 23

Apple bu zamana kadar çok özel bir taktik ile cihazlarını piyasaya sürdü. Öyle yapmaya da devam ediyor. Aslında bu taktiği şu anda sadece Apple değil, LG’de yapıyor. Piyasadaki tüm cihazların çıkmasını bekleyen Apple, daha sonrasında kendi cihazını tanıtıyor. Böylelikle akıllı telefon sektörüne sonradan girerek, lider olmayı amaçlıyor. Bu zamana kadar iPhone 6 modellerinde, iPhone 6s modellerinde hep böyle oldu. iPhone 7 ile beraber de böyle olacak. Piyasadaki cihazların özelliklerini öğrenen Apple, kendi tanıtımlarında cihazlarının farklı özelliklerini baz alarak, kullanıcılara tanıtıyor. Böylelikle bir karşılaştırma ortamı doğuyor, iPhone’da bu varken, şu cihazda bu yok şeklinde bir çok konu ortaya çıkıyor.

Apple Özel Etkinliğini Canlı İzleyin

Apple’ın düzenleyeceği etkinliğe dair canlı yayın muhtemelen 18:30 gibi açılacaktır diye tahmin ediyorum. Canlı yayın açıldığında buradan izleyebilirsiniz.

Apple 2Yeni iPhone modeli, Yeni iPad Modelinin yanı sıra bu etkinlikte aynı zamanda Apple Watch 2, Apple VR’ın da tanıtılacağı iddiaları bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.