Ana sayfa Apple Apple Store Çalışanlarından Kadınlara Taciz Skandalı!

Apple Store Çalışanlarından Kadınlara Taciz Skandalı!

PAYLAŞ
Apple Store Çalışanlarından Kadınlara Taciz Skandalı

Apple Store Çalışanlarından Kadınlara Taciz Skandalı tüm dünya da yankılandı. Tacizci 4 çalışan Apple tarafından işten çıkartıldı. İşte haberin detayları.

Avustralya’nın Carindale kentinde ortaya çıkan olay Apple’ı ayağa kaldırdı! Carindale’de yer alan bir Apple Store’da çalışanlar, teknik servise verilen cihazlardaki fotoğrafları çaldı. Ortaya çıkan olay sonrasında Apple 4 çalışanın işine son verdi. Avustralya da yaşanan olay Apple mağazasındaki 4 çalışanın kirli oyununu ortaya çıkardı.

Apple Store’da çalışan bazı erkek çalışanlar mağazaya teknik müdahaleler için bırakılan cihazların içerisindeki fotoğrafları cihazların içerisinden alıp, kendi aralarında puanlıyormuş. Apple Store’a giden kadın müşterilerin yanı sıra aynı zamanda aynı mağazadaki kadın çalışanların da cihazlarından fotoğrafları çalınmış. Cihazların bir yerde bırakılmasına fırsat bilen çalışanlar fotoğrafları alıp kendi aralarında puanlamış.

Apple Store Çalışanlarından Kadınlara Taciz Skandalı!

Apple konu ile ilgili ilgili mağazada araştırmalarına devam ediyor. Gerçekleşen bu çirkin taciz skandalı sonrasında bazı müşteriler durumu fark etmiş. Müşterilerin dışında, aynı zamanda Apple Store’da çalışan bayanları da taciz eden çalışanlar Apple tarafından işten atıldı. Çalışanlar hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.