Ana sayfa İnternet Apple Store Türkiye açıldı

Apple Store Türkiye açıldı

PAYLAŞ

Son bir yıldır devam eden söylentiler, zaman zaman Apple tarafından gelen doğrulamalar artık netleşti. Apple, online satış mağazasını Türkiye’ye açtı. Önceki gün yaşanan gelişmeyle birlikte Apple’ın ürünleri Apple’ın resmi sitesinden online olarak satın alınabiliyor.  “Apple Online Store şimdi sizinle.” sloganlı bir görselle kapılarını Türkiye’ye açan Apple’ın 2014 yılı içerisinde Zorlu AVM’de Türkiye’deki ilk mağazasını da açması bekleniyor.

Apple ürünlerine daha kolay ulaşmayı sağlayan bu gelişmeyle birlikte tabii bazı kolaylıklar da mevcut. Apple Store Türkiye üzerinden satın aldığınız ürünlerde ücretsiz iade seçeneği sunuluyor. KDV dahil 235 TL’yi geçen alışverişlerde ise kargo işlemi ücretsiz olarak Apple tarafından sağlanıyor. iPad, iPhone, iPod, Mac ve bu cihazlara ait aksesuarların yer aldığı Apple Store Türkiye’de taksitli ve peşin ödeme seçenekleri de sunulmakta.

apple-store-turkiye-her-zaman-bekleriz

Apple Store Türkiye’yi ziyaret etmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Apple storede sadece iphone 5s ve 5c aksesuarlarımı satışta ben 5 ve 4s için kılıflara bakmak istiyordum ancak bulamadım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.