Ana sayfa Apple Sinirli Müşteri Apple Store’daki Ürünleri Paramparça Etti!

Sinirli Müşteri Apple Store’daki Ürünleri Paramparça Etti!

PAYLAŞ

Apple ile ilgili bu zamana kadar yaşanan belkide en garip olay Fransa da yaşandı. Sinirli Müşteri Apple Store’daki Ürünleri Paramparça Etti! İşte olayın detayları.

Fransa da yaşanan bir olay da Fransız bir adam tarafından Apple Store’da yer alan tüm ürünler paramparça edildi. Sinir küpüne dönmüş olan adam elindeki çelip topla ürünlere çarparak paramparça etti. Apple Store’a giren adam derdine çare bulamayınca önce çalışanların üzerine yürüdü daha sonrasında elindeki çelik topu iPhone ve diğer ürünlerin üzerine vurdu. Apple Store’da çalışan bazı görevliler alarmı aktif etti.

Alarm seslerini aldırış etmeden sağa sola vurmayı devam eden adam, iPhone’ların bulunduğu tarafa doğru ilerledi. Apple mağazasındaki tüm cihazların ekranlarına vurdu ve bazılarının ekranını darmadağın etti.

Apple Store’daki Ürünleri Paramparça Etti!

Bu olay sırasında kendini kaybeden adam aynı zamanda olaya bir netlik kazandırdı. “Apple Avrupa da bir çok tüketicinin haklarına tecavüz ediyor. Benim haklarımı tazmin etmeyi reddettiler. Onlara paramı iade edin dedim ancak kabul etmediler. Şu anda ne oluyor biliyor musunuz? Şu anda ne yapıyorum biliyor musunuz? İşte bunu yapıyorum. Kamera çekmeye devam et. Bunları da kaydet.”

Bu sözlerden sonra adam sinirli bir şekilde sayabildiğimiz kadarıyla 10 iPhone, 1 Macbook Air ve 1 iMac’e çelik topla vurdu. Mağazadaki müşteriler dışarıya kaçarken mağazanın hasarı da bir hayli büyük oldu. Olayı başlatan adam daha sonrasında özel güvenlik ekipleri tarafından dışarıya alındı ve polisin gelmesi beklendi. Olay tam olarak 3 part şeklinde yayınlanmış durumda. Merak edenler için işte baştan sona Sinirden Çıldıran Adam Apple Store’daki Ürünleri Paramparça Etti olayı ve detayları.

Güvenlik ekiplerinden kaçmak isteyen adam her ne kadar AVM dışında kaçmaya başlasa da fazla uzaklaşamadı. Olayı kayıt altına alan Youtube kullanıcısı da bu olayı 3 part şeklinde videoladı. Toplam zararın 40 bin dolardan fazla olduğunu söylememiz mümkünken Apple konu hakkında nasıl bir yola başvuracak bilinmiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.