Ana sayfa Apple Twitter’da Apple Destek Hesabı Açıldı ! Sorularınızı Sorabilirsiniz

Twitter’da Apple Destek Hesabı Açıldı ! Sorularınızı Sorabilirsiniz

PAYLAŞ

Bir çok firmanın sosyal medyayı etkin olarak kullandığını biliyoruz. Bu firmaların yanında şimdide Twitter’da Apple Destek Hesabı Açıldı ! Sorularınızı Sorabilirsiniz

Şirketlerin sosyal medyaya verdiği önem, her geçen gün daha da artıyor. Bir çok firma Twitter üzerinden kullanıcılarına, Müşterilerine hitap etmekte. Bunlara örnek olarak, Turkcell, Türk Telekom, Vodafone gibi firmaları verebiliriz. Hatta bunun yanı sıra, Samsung, LG gibi firmalar da hazırlıklar içerisinde. Büyük teknoloji firmalarının hayatımızın bir parçası olan sosyal medyalarda yer alması ve sosyal medya üzerinden sorularımıza cevap vermesi, oldukça önemli. Çünkü ne telefonda bekleme derdi yok, ne de derdini anlatamama derdi yok. Yazdıklarınıza en saf haliyle cevap alabiliyorsunuz.

Bunu bilen ve bu yoldan devam etmek isteyen Apple, kısa zaman önce twitter’da @AppleSupport kullanıcı adına sahip Apple destek hesabını açtı. Biliyorsunuz ki, özellikle ülkemiz de Apple’ın destek sistemleri henüz tam anlamıyla oturmuş değil. Hala daha randevu almakta sıkıntı çeken bir çok müşteri varken Apple’ın böyle bir hamle yaparak, hem randevu sistemini hafifletmesi hemde kullanıcılarına daha da hızlı ulaşması, bir hayli dikkat çekici olmuş. (Ufak tefek sorunlar için randevu almaya gerek kalmaz en azından)

Apple Twitter Destek Hesabı Açıldı 2Müşterilerine twitter üzerinden hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen Apple, hesap içerisinde Apple ürünlerine ait sorunları yanıtlarken, aynı zamanda bu ürünler hakkında ipuçları da vermeyi ihmal etmiyor. Hesap şu anda sadece ingilizce sorulara cevap veriyor. Bu yüzden herhangi bir sorununuz var ise, sorunuzu “ingilizce” yazıp @AppleSupport hesabına mention atarsanız, kısa zaman sonra geri dönüş yapılacak ve sorunuz çözülecek. Şu anda gayet hızlı cevap veriyorlar. Cevapların ingilizce olacağını da unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.