Ana sayfa Akıllı Saat Apple Watch 2 Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

Apple Watch 2 Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

PAYLAŞ
Apple Watch 2 Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı

Bu yıl Apple iPhone ve Apple watch modellerinin en yenilerini duyurdu. iPhone’dan sonra bu sefer de Apple Watch 2 Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu!

Apple’ın bu yıl için karşımıza çıkardığı akıllı telefonların yanı sıra Apple Watch modelleri de bir hayli dikkat çekici. Apple Watch 1 ve 2. seriler hakkında merak edilen sorular Apple’ın resmi internet sitesi üzerinden giderildi. Kullanıcıların sıklıkla sorduğu Apple Watch 2 Türkiye satış Tarihi hakkında açıklama resmi kaynak olan Apple’dan geldi.

Apple aslında iPhone modellerini Türkiye de daha da erken satışa sunmak istiyordu. Ancak operatörlerle anlaşmalar yapılacağı konusu ortaya çıkınca bu şekilde bir durum oluştu. Apple iPhone modellerinin yanı sıra Apple Watch 2 Türkiye satış tarihi de beklenen süreden biraz daha uzun oldu.

Apple Watch 2 Türkiye Satış Tarihi

Apple Watch 2. seriler bir önceki modellere göre daha gelişmiş olurken aynı zamanda daha fazla model de kullanıcıların karşısına çıkacak. Örneğin ilk modelde su sıçramalarına karşı dayanıklı denilirken bu sefer su geçirmez deniyor.

s

Su geçirmez olmasının yanında yenilenen arayüzü ve farklı kayış tasarımlarıyla Apple Watch 2 satarihi olarak 14 Ekim’i gösterebiliriz. Apple, 14 Ekim cuma günü Apple watch 2. nesil modellerini satışa sunacak.

Apple Watch 2 Türkiye Satış Fiyatı

Apple Watch 2’nin Fiyatlarına gelecek olursak, Apple Watch seri 1’in başlangıç fiyatı 1.049 TL olurken Apple watch 2.seri başlangıç fiyatı ise 1.399 TL olacak. Fiyatların ve Apple watch 2 çıkış tarihinin kesinleştiğini söyleyebiliriz. Lakin Apple Store Türkiye sayfası üzerinden şuradaki fiyat sayfası aracılığıyla duyuruldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.