Ana sayfa Apple Apple Watch için İlk Oyun Geliyor : Letterpad

Apple Watch için İlk Oyun Geliyor : Letterpad

PAYLAŞ

Apple’ın akıllı saati Apple Watch için ilk oyun belli oldu. Letterpad isimli oyun kullanıcılar oldukça fazla sayıda puzzle (yapboz) sunacak ve 1.5 inçlik o ekranda kullanıcılar oyun oynayacak. Biraz garip gelse de Letterpad’in ekran görüntüsünü görünce bize mantıklı göründü.

NimbleBit isimli yapımcı firma tarafından hazırlanan oyun henüz çıkmış değil. Mart ayına kadar zaten Apple Watch’un çıkması zaten beklenmiyor ancak firma çalışmalara başladı. Letterpad isimli oyun aynı zamanda iPhone, iPad ve iPod’lar için de hazırlanacak. 1.5 inç ekran boyutuna sahip olan Apple Watch için oyun 3 x 3 kareler ile oynanacak.

Bir çeşit kelime oyunu olan Letterpad, harfleri birleştirme dinamiği ile oynanacak. Kullanıcılar isterlerse kendi bulmacalarını oluşturabilecek ve bunları arkadaşlarıyla paylaşabilecke. Oyun iPhone, iPad ve iPod’larda da olacağı için iCloud ve GameCenter altyapısı ile tüm iOS işletim sistemlerinde eşzamanlı olarak oynanabilecek. Letterpad’in fiyatıyla ilgili bir bilgi şimdilik yok.

apple-watch-oyunu-letterpad

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.