Ana sayfa Apple Apple Watch Ne Zaman Çıkacak?

Apple Watch Ne Zaman Çıkacak?

PAYLAŞ

Apple’ın akıllı saati Apple Watch’un çıkış tarihine ilişkin yeni bir gelişme var. Apple Watch ne zaman çıkacak sorusunun cevabı haberimizde.

Apple’ın internet sitesindeki son güncellemeye göre, Apple Watch giyilebilir teknolojisi Avrupa bölgesine beklenen de erken çıkacak. Sitede daha önce “2015’te geliyor” ibaresi yer alırken artık bu durum değişti ve “2015’in Başında Geliyor” şeklini aldı. Aynı cümle Apple’ın Amerika bölgesindeki sitesinde de yer alıyordu. Dolayısıyla muhtemelen Apple Watch iki kıtaya aynı anda çıkacak.

apple-watch-beklenenden-erken-cikacak

Ve evet, teknik olarak bugünü 2015’in başı olarak algılayabiliriz ama Apple şimdilik net bir açıklama yapmış değil. Elimize ayrıntılı bilgiler önümüzdeki hafta Las Vegas’ta düzenlenecek olan CES 2015 fuarında geçecektir ve belki de tam tarih o zaman belli olur. Ayrıca şimdilik en mantıklı tarih ise Sevgililer Günü olan 14 Şubat gibi duruyor.

Apple Watch’un çıktığında büyük etki yaratması bekleniyor, hatta bazı Wall Street analistleri cihazın ilk yılında 30 milyon ünite kadar satacağını öngörüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.