Ana sayfa Akıllı Saat Apple Watch Seri 3 Özellikleri ve Fiyatı!

Apple Watch Seri 3 Özellikleri ve Fiyatı!

PAYLAŞ
Apple Watch Seri 3 Özellikleri ve Fiyatı

Apple Watch Seri 3 Özellikleri ve Fiyatı hakkında detaylar belli oldu. Yeni nesil Apple Watch ile beraber hücresel ağ özelliğine sahip akıllı saat karşımıza çıkıyor.

Apple’ın merakla beklenen etkinliği bugün karşımıza çıktı. Son zamanların en dikkat çeken Apple etkinliğinde yeni Apple Watch’da tanıtılmış oldu. Apple’ın merakla beklenen etkinliği ile beraber Apple Watch 3′de tanıtıldı. Apple Watch 3 ile beraber yeni teknoloji spor aletleri ile uyumlu çalışmalar yapılabilecek.

Dünya çapında en çok satılan saat olmayı başaran Apple Watch, yeni modeli ile beraber farklı arayüzlere ve farklı donanım özelliklerine sahip olacak. Dikkat çeken özelliklere baktığımız zaman spor yapanlara yönelik bir takım özelliklerin geldiğini söyleyebiliriz. Özellikle de spor salonlarında, yeni nesil spor aletleri kullananlar artık saatleri ile beraber uyumlu bir çalışma sağlayabilecek.

Apple Watch Seri 3 Özellikleri ve Fiyatı!

Apple Watch 3, kalp ritminizi takip ederek herhangi bir artış veya olumsuz durumda bildirim gönderebilecek. Buna dair bir çok detayın yanı sıra Apple Watch 3 donanımsal özellikleriyle de dikkta çeken. Apple Wtach 3, tam olarak 19 Eylül’de karşımıza çıkacak.

Apple Watch 3’de dikkat çeken özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Hücresel ağa sahip: Saatinizi telefon olmadan kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı bir telefon numarasına sahip olmadan saat ile bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Mesaj yollayabilir, arama yapabilirsiniz.
  • Siri artık sesli konuşacak: Apple Watch 3’de dikkat çeken özelliklerden bir tanesi de bir önceki serilerde olmayan konuşan Siri! Yeni nesil Apple Watch ile beraber siri artık konuşabilecek. Böylelikle saate bakmadan bir çok işlemi yerine getirebileceksini
  • 2 Kat daha hızlı işlemci: Yeni nesil Watch’lar ile beraber elektronik sim kart karşımıza çıkacak. Ayrıca 2 kat daha hızlı işlemci de bütün işlemleri daha akıcı yapmaya fayda sağlayacak. Apple Watch 3’de boyut tamamen aynı kalırken, ekran anten görevi görecek, işlemci 2 kat daha hızlı olacak.
  • Hızlı Arama & Çift Mikrofon: Apple Watch 3 hızlı arama özelliğine ayrıca arama yaparken sesin daha net bir şekilde karşı tarafa iletebilecek. Artık arama yaptığınızda ses kartşı tarafa çok daha net bir şekilde aktarılacak. Lakin yeni seri Watch ile beraber artık dahili 2 mikrofon karşımıza çıkacak.

Kısaca özetlemek gerekirse Apple Watch tüm gün batarya ömrünü koruyabilecek. Yaklaşık 18 saat çalışma süresine sahip olacak. %70 daha hızlı işlemci, GPS, WatchOS 4, Yüzmelerde suya dayanıklı olmak gibi bir takım özelliklere sahip olacak.

Apple Watch Seri 3 Çıkış & Satış Tarihi!

Seri 3 hakkında detayları sıraladık. Merakla beklenen bu özelliklerin yanı sıra Apple Watch 3 15 eylülde satışa sunulacak. 22 eylülde ise dağıtımları yapılacak. Yurtdışında bu tarihlerde karşımıza çıkacak olan Apple Watch 3’ün Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağına dair ise detaylara yer verilmedi.

Apple Watch 3 Fiyatı Ne Olacak?

Her ne kadar yeni nesil Apple Watch’da bir çok özellik tamamen değişse de, fiyat konusunda çok büyük bir artış olmadı. Apple Watch Seri 3 hücresel özelliğe sahip ve normal Apple Watch olmak üzere 2 farklı model olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni nesil akıllı saat olan Apple Watch 3 fiyatı merak ediliyordu. Yukarıdaki listede baktığımız zaman Seri 2 kaldırılarak yerine Seri 3’ün getirildiğini görebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.