Ana sayfa Editörden Apple Watch Türkiye’de Satışa Sunuldu

Apple Watch Türkiye’de Satışa Sunuldu

PAYLAŞ

Apple’ın ilk akıllı saat girişimi iWatch ülkemizde satışa sunuldu. Apple’ın Watch üretim bandında sıkıntılar yaşaması Watch bekleyen kullanıcılar ile arasını biraz limoni yapmadı desek yalan olur. Tanıtılması üzerinden bir yıla yakın zaman geçen cihazın Haziran ayında da ülkemizde gelmeyeceği bilgisi üzerine bazı şirketler Watch için girişimlerde bulundu.

Markafoni tarafından satışa sunulan Watch’un heyecanlı bekleyişi ülkemizde nihayet sona erdi. Fakat bazı tatsızlıklarla sona erdi dememiz yanlış olmaz. Şu an Watch’un 38 mm sport modeli 2,250 lira olarak belirlenmiş. 42 mm sport model için ise 2,600 lira civarında bir meblağayı gözden çıkarmanız gerekecek.

AppleWatchTürkiyede1

Fahiş fiyatlarla ülkemize geçtiğimiz gün giriş yapan Watch’un şimdilik resmi Apple store’da satışının olmaması bu fiyatları oldukça yukarıya çekmiş. Sudan ucuz diyebileceğimiz bir fiyat ile ( 350 dolar ) Amerika’da spor salonlarında yerini almış olan Watch’ler için bizim bekleyişimiz biraz daha sürecek gibi duruyor. Lakin

Merak edenler için, Markafoni’de stoklar sürekli yenileniyor yani bir nevi isteğe göre getirtiliyor diyebilirim. Daha farklı alternatif çözüm isteyenler için Amazon gibi global e-ticaret sitelerinden Apple Watch satın alarak gümrük vergisi ve kargo ücreti dahil yarısına satın almanız mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.