Ana sayfa Akıllı Telefon Apple Rose Gold Macbook ve iPad Air Tanıtabilir

Apple Rose Gold Macbook ve iPad Air Tanıtabilir

PAYLAŞ

Apple, iPhone 6s ile kullanıcıların karşısına Rose gold renk seçeneğini de çıkarmıştı. Apple Rose Gold Macbook ve iPad Air Tanıtabilir !

Apple Rose Gold renk seçeneğini tüm cihazlarında kullanmak istiyor. Bunun için de iPhone 6s ile beraber gelen, Rose Gold renk seçeneğini Macbook’larda ve gelecek nesil iPad’lerde kullanıcak. Apple tarafına baktığımız zaman son zamanlarda en çok gündemi meşgul eden, iPhone 5se modeli. Mart ayında tanıtılması beklenen yeni iPhone modeli ile beraber iPhone 5s kasasının daha gelişmişi, özellik bakımından ise iPhone 6s’e yakın bir cihaz karşımıza çıkacak. En çok merak edilen sorulardan bir tanesi de iPhone 5se’nin renklerinin ne olacağı. Apple, iPhone 6s ile beraber Rose Gold seçeneğini getirmiş, Gül rengi olarak bildiğimiz bu renk, Apple’nin hisselerinde artışa sebep olmuştu.  Daha çok bayanların ve iPhone 6s’m belli olsun diyenlerin tercih ettiği renk, satışları etkileyince Apple’nin da haliyle hoşuna gitmiş.

Apple Rose Gold Macbook
Rose Gold Renk Seçeneğinin Kullanımı Artacak !

Apple iPhone 5se’yi silver, space gray ve rose gold renk seçenekleriyle karşımıza çıkarabilir. iPhone 5se hakkında tüm bu iddialar varken tüm bunların yanı sıra Aynı zamanda Apple’ya yakınlığı ile bilinen 9to5Mac sitesinin haberine göre, Apple Rose Gold ile yakaladığı ivmeyi daha da arttırmak istiyor ve bu renk seçeneğine daha fazla yer ayırmak istiyor. Apple Yeni nesil iPad ve Macbook’lar da Rose Gold renk seçeneklerine de yer verebilir. iPhone 6s modellerinde kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaşan Apple, Rose Gold renk seçeneğini iPad ve Macbook’lara getirirse yeni renk seçeneği ile beraber daha da yükselişe geçebilir. iPad Air 3’ün ve iPhone 5se’nin Mart ayında tanıtılacağı haberlerini biliyoruz. Aynı zamanda tanıtım lansmanında iPad Air 3’ünde tanıtılacağı bilinenler arasında. Bu 2 cihazda Rose Gold rengini tanıtabilir.

Apple eğer ki, iPhone 6s’deki gibi Rose Gold renk seçeneğinde iPad ve Macbook üretimine başlarsa, hisselerinde ve satışlarda ciddi oranda artış görülebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.