Ana sayfa Apple Apple’dan 1 Aralık Dünya AIDS Günü İçin Yeni Proje

Apple’dan 1 Aralık Dünya AIDS Günü İçin Yeni Proje

PAYLAŞ

Apple, 1 Aralık Dünya AIDS Günü kapsamında ufak bir projeye hazırlanıyor. 24 Kasım – 7 Aralık tarihleri arasında kullanıcıların AppStore üzerinde bu anlamlı gün için satılan 25 uygulamanın gelirlerini AIDS hastalığı ile ilgili araştırmalar ve çözümlerin geliştirilmesi için bağışlayacak.

Sosyal sorumluluk projesine destek vermek için AppStore üzerinde açılan özel bölümü ziyaret ederek siz de destek olabilirsiniz.

Apple yürüttüğü bu sosyal sorumluluk projesinin daha geniş kitlelere yayılabilmesi için RED kuruluşu ile bir ortaklık girişiminde bulundu. RED kuruluşunun daha önceleri de kırmızı etikete sahip uygulamaların gelirlerini AIDS hastaları için bağışladığı biliniyor.

apple-apps-for-red-mobil-uygulamalari-ile-aidse-destek-veriyor-29671-24112014172601

AppStore‘da açılacak bu özel bölümdeki uygulamaların geliştirme çalışmalarına şimdiden başlayan Apple, açılan bu özel bölümde birçok ücretli ve ücretsiz uygulamanın kullanıcıların hizmetine sunulacağını açıkladı.

Ortalıkta dolanan diğer dedikodulara göre ise Apple firmasının daha önce RED kuruluşu ile uzun bir geçmişi var. Dedikodulara göre Apple firması daha önce RED kuruluşuna ortalama olarak 65 milyon $ destek vermiş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.