Ana sayfa Apple Apple’dan 23 Nisan’a Özel Reklam Konsepti!

Apple’dan 23 Nisan’a Özel Reklam Konsepti!

PAYLAŞ

Ülkemiz de her yıl 23 Nisan’da kutladığımız Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Apple’dan 23 Nisan’a Özel Reklam Konsepti geldi! İşte detaylar.

Apple iPhone 5s sonrasındaki cihazlarında “… ile çekildi” etiketleriyle fotoğraflı reklamlar yapmaya başlamıştı. Bu zamana kadar karşımıza çıkan fotoğraflar sonrasında, iPhone’la çekildi şeklinde ki Dünya Sergisi Konsepti, 23 Nisan’a özel bir konseptle değiştirildi. Bu zamana kadar bir çok Apple reklamı gördük, ancak en akılda kalıcı olanı da Apple’ın kendi cihazlarıyla çekilen fotoğrafları … ile çekildi şeklinde de panolara astığı reklamlardı.

Apple, 23 Nisana özel, Toplamda 41 kişinin çektiği fotoğrafları sayısı toplamda 53, yani toplam da 53 fotoğraf sergileniyor. Çekilen fotoğrafların 26 ülke ve 85 şehirde sergilendiği konsept, İstanbul’da özel bir projeyle karşımıza çıkacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını unutmayan Apple, İstanbul’da iPhone ile çekildi konseptini farklı bir tarzda karşımıza çıkaracak.

Apple’dan 23 Nisan’a Özel Reklam Konsepti!

İstanbul’da gördüğümüz iPhone ile Çekidi reklamlarındaki görseller, çocuk fotoğrafları ile değiştirilerek, anlamı bir mesaj verilecek. Apple’ın 23 Nisan’a özel hazırladığı bu özel jest’te 18 farklı fotoğrafçı tarafından çekilen fotoğraflar 5 Mayıs 2016 tarihine kadar İstanbul’da sergilenecek. Bu fotoğraflar arasında yer alan bir fotoğraf ise aşağıda yer alıyor. 4 buçuk yaşındaki kızını iPhone 6s ile görüntüleyen “Şahin Kelleci’nin” çektiği fotoğraf, Apple tarafından beğenilmiş.

Apple'dan 23 Nisan'a Özel Reklam Konsepti! 2

iPhone 6s ile çekilen bu fotoğrafta diğerleri gibi iPhone 6s ile çekildi şeklinde panolarda vs. karşımıza çıkacak. Apple, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramında bu şekilde bir jest yaparak, İstanbul’da farklı bir reklam konsepti sunuyor. Bakalım insanların bu konuda ki tepkileri nasıl olacak, hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.