Ana sayfa Sosyal Medya Arda Turan Kendisini Eleştiren Takipçisine Sert Çıktı!

Arda Turan Kendisini Eleştiren Takipçisine Sert Çıktı!

PAYLAŞ

Barcelonaya transfer olması ile beraber ülkemizin gurur kaynağı olan Arda Turan Kendisini Eleştiren Takipçisine Sert Çıktı. Tartışmanın detayları haberimizde.

Arda Turan’ın ülkemizin gururu olarak Barcelona’ya transfer olması sonrasında, bir çok futbol sever transfer hakkında olumlu olumsuz görüşlerini bildirdi. Ancak transfer tamamlandıktan sonra bile eleştiriler gelmeye devam ediyor. Her ne kadar Arda’nın Barcelonaya transferi çok konuşulsa da, bu yıl Barcelona’da çok da fazla oynamadığını biliyoruz. Forma giydiği süre gerçekten de az.

Bunun dışında forma giydiği maçlarda ise çok iyi bir sezon geçirdiğini söylemek pekte mümkün değil. Futbol oynamadan yarım sezon geçiren Arda, haliyle takım içerisindeki oyuna pekte alışamadı. La Liga’nın en kötü 11 futbol oyuncusu arasında yer alan Arda Turan, moralinin bozulduğunu belli etmese de, aslında sinirler gerildi, moraller bozuldu. Ancak tabii ki, sezon boyunca yarım sezon forma giymemesinin büyük bir etkisi var. Arda Turan’ın bu listeye girmesi sonrasında bir instagram kullanıcısı listede yer almasından dolayı Arda Turan’ı eleştirdi. Biliyorsunuz ki, her meslek eleştiriye açık olmalı ki meslek sahibi kendini bir adım daha geliştirebilsin.  Tabii eleştirinin tozunu kaçırmamak gerekiyor.

Arda Turan Kendisini Eleştiren Takipçisine Sert Çıktı!

Sertaç Saraç isimli instagram kullanıcısının Arda’yı eleştirmesi sonrasında gergin bir ortam oluştu, sinirler biraz gerildi. Sertaç Saraç isimli kullanıcının “Arda Turanı Reklam yıldızlarından arda kalan zamanlarında futbolunu geliştirmeye çabalamanı tavsiye ederim. La Liga açıklanan en kötü 11 listesine girerek ülkemizi yine gururlandırdın. Hayat sana güzel, şova devam” sözlerini kullandı.

Sertaç Saraç’a cevap veren Arda Turan ise, ufaktan tehdit içeren mesajını kullanıcıya gönderdi ve olanlar oldu. Her ne kadar daha sonrasında olay tatlıya bağlansa da, kullanıcı ve Arda arasında geçen bu tartışma sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi. Özellikle Twitter ve Facebookta aşağıdaki mesajlar yayıldı.

arda1Sertaç Saraç : Olayların başladığı yorum bu. Evet gördüğünüz gibi küfür yok. İnstagram kullanıcısı, hakaret etmeden, eleştiride bulunmuş. Aldığı cevap ne oldu dersiniz? Bu mesaj sonrasında Arda Turan Kendisini Eleştiren Takipçisine Sert Çıktı ve olanlar oldu.

arda2Arda Turan Yorumu : Burda, seni bulucam show nasıl olucak görüceksin sözünü kullanan Arda Turan, ufaktan tehdit etmiş aslında. Zaten olayın bu kadar büyümesinin tek sebebi de bu mesaj. Arda daha sonrasında kullanıcı ile arasında geçen diyalogu tatlıya bağlasa da, mesaj sosyal medyanın gündeminde uzun bir süre boyunca kalmayı başardı.

arda 3Daha sonrasında gelen yorum ise okuduğunuz üzere : Şova devam demek reklam felan. Adresini vermene gerek yok. Ben dediğimi yaparım, görürsün. Sen önce adam gibi eleştiri yapacaksın, adam gibi cevap alacaksın. Şov mov fikir değil. Şov’un ne olduğunu alırsın.

Aslına bakarsanız cümlede ne demek istediğini pek anlamadım. Lakin Arda’nın kullandığı Türkçe de değişmeye başlamış. Tabii bunun sebebi de Barcelona da kalması ve oranın diline hakimiyet sağlamaya çalışması. Bu konuyu da çok eleştirenler olmuş. Ancak bir ülkenin diline hakim olmak istediğiniz zaman ister istemez kırık bir dil ortaya çıkabiliyor.
arda 4Son atılan yorum sonrasında, olayın tatlıya bağlandığını belirten Sertaç Saraç kullanıcısı, “Sana da böyle tehdit etmek yakıştı. Herhangi bir hakaret etmeden fikrimizi de beyan edemeyeceksek hesabını kitlersin ya da bloklar geçersin. Bulmana da gerek yok. Eşkıyalık taslayacaksan, adresimi veririm Çok şükür Allah’tan başka kimseden korkumuz yok”

Olay bu mesaj sonrasında tatlıya bağlandı aslında. Lakin kullanıcı twitter adresinden: “Arda Turan’la görüştüm. Kendisi çok hoşgörülü yaklaştı. Karşılıklı bi yanlış anlaşılma da bu şekilde çözüldü. Kendisine teşekkür ediyorum.” mesajını verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.