Ana sayfa Uygulama Arkadaşlık Uygulaması Happn Büyümeye Devam Ediyor!

Arkadaşlık Uygulaması Happn Büyümeye Devam Ediyor!

PAYLAŞ
Arkadaşlık Uygulaması Happn Büyümeye Devam Ediyor

Türkiye’de bir yıldır faaliyette olan Arkadaşlık Uygulaması Happn Büyümeye Devam Ediyor! Uygulama içerisine eklenen yeni özellikler kullanıcı odaklı!

Kullanıcılarına sunduğu uygulamayla ortak yönlü insanları birbirleriyle tanıştıran Happn Türkiye’de ilgi gördü. Türkiye’de bir yıldır kullanılan konum bazlı arkadaşlık uygulaması Happn, kendini biraz daha geliştirdi.

See You There adındaki yeni özelliğini getiren uygulama kullanıcıların belirli bir plan yaparak bağlantılarla paylaşmasını sağlıyor. Şimdiye kadar arkadaş edinmek isteyen kullanıcıları aynı ortamda bulunduran Happn’ın getirdiği yeni özellik gelecek dönemde uygulamanın seyrini değiştirecek.

Arkadaşlık Uygulaması Happn Büyümeye Devam Ediyor!

Happn’ın yeni özelliği See You There sayesinde kullanıcılar gün içerisinde yapmak istedikleri planların diğer kullanıcılara bildirim göndermesini sağlıyor. Özellik sayesinde yapılmak istenen aktivite diğer kullanıcılara özel bildirim şeklinde gidiyor. Bu özelliği kullanmak içinde yapmanız gereken ekranın sağ alt bölümünde yer alan + butonuna tıklayıp Koşuya çıkmak, bir şeyler atıştırmak, yürüyüşe çıkmak veya film izlemek gibi bağlantılardan birini seçmeniz yeterli olacaktır.

Aktivite seçiminizi yaptıktan sonra dört ay boyunca diğer uygulama kullanıcılarına gösteren Happn, daha önceden karşılaştığınız kişilerle tekrar karşılaşma imkanı sunuyor. Diğer arkadaşlık uygulamalarından en önemli farklılığı ise tamamen gerçek hayata yönelim ve konum bazlı olması. Yeni özelliği sayesinde uygulama daha iddialı olmum durumda. Happn uygulamasının kurucusu ve CEO’su Didier Rappaport See You There özelliği ile birlikte kullanıcı deneyimi daha çok arttığını söylüyor.

Rappaport, hedeflerinin uygulamayı kullanan kişilerin sağlam bir ilişki kurmaları, bunun içinde sosyal hayatın gerçek hayata paylaşılması gerektiğini vurguluyor. Happn sayesinde günlük hayat içerisinde yolu kesişen ortak yönleri ve planları aynı olan insanların uzun ömürlü bir ilişkiye sahip olmaları için uğraştıklarını sözlerine ekledi. Böylece uygulama hızla büyüyor. 2015 yılında 24 farklı şehirde 4 milyon kullanıcısı olan uygulamanın şimdilerde 40 şehirde 19 milyondan fazla kullanıcısı mevcut.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.