Ana sayfa İnternet Artık Google Aramalarında Hayvan Seslerini Dinleyebilirsiniz!

Artık Google Aramalarında Hayvan Seslerini Dinleyebilirsiniz!

PAYLAŞ

Her geçen gün farklı yenilik getiren Google yeni bir yenilik ile karşımıza çıktı. Artık Google Aramalarında Hayvan Seslerini Dinleyebilirsiniz!

Uzun zamandır farklı özellikleriyle karşımıza çıkan Google, ilginç bir yenilik daha getirdi. Artık arama yaptığımızda hayvan sesleri duyabileceğiz. Nasıl mı ? Detaylarına bakalım. Kullanıcılarına her geçen gün daha da kaliteli hizmet vermek isteyen Google, özellikle son zamanlarda bir çok güncelleme ile karşımıza çıktı.

Artık Google Aramalarında Hayvan Seslerini Dinleyebilirsiniz. Google yeni getirdiği özellik ile beraber kedi, köpek, maymun, hindi, fare gibi 19 hayvanın sesini kullanıcılarına aktarabilecek. Şu anda google.com üzerinden arama yaptığımız da örneğin köpek seslerini merak ediyorsanız “köpek sesi” yada kedi sesini merak ediyorsanız da “kedi sesi” yazarak hayvanların seslerini dinleybilirsiniz. Şu anda sadece 19 hayvanın sesini duyabildiğimiz bu özellik ilerleyen zamanlarda daha da geliştirilirse, belkide dünyadaki tüm hayvanların seslerini duyma fırsatı elde edebiliriz. Ki bana göre Google’ın amacı da bu.

İnsanların farklı arama ihtiyaçlarını kendi bünyesi altında tamamlamak isteyen Google bu şekilde farklı farklı alanlarda da Arama yapanların ilgisini çekecek bir takım güncellemeler getirecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.