Ana sayfa Editörden ASELSAN Yaklaşık 6 Milyar Dolarlık Sipariş Aldı!

ASELSAN Yaklaşık 6 Milyar Dolarlık Sipariş Aldı!

PAYLAŞ

Savunma sanayisinde önemli bir role ve yere sahip olan ASELSAN Yaklaşık 6 Milyar Dolarlık Sipariş Aldı! İşte milli gururumuz ASELSAN’ın büyük başarısı.

Geliştirdiği Yüksek teknoloji savunma sanayi üretimleriyle dikkatleri üzerine çeken ASELSAN, elindeki siparişlerin değerinin 5.7 milyar dolar olduğunu belirtti. Savunma sanayisinde uzun zamandır karşımıza çıkan kuruluş büyük bir ilerleme katetti. Türkiye’nin bu anlamda gelişimi için büyük uğraşlar veren ASELSAN, son geliştirdikleri güçlü teknolojik silahlar sonrasında sipariş sayısını da arttırdı.

Durum böyle olunca başarılı bir ilerleme kaydeden kuruluş, dünyanın önde gelen firmalarından biri olma yolunda ilerleme kaydediyor. Dünyanın farklı ülkelerine teknolojik ürünler geliştiren ve pazarda büyük bir yere sahip olan ASELSAN, mevcut sipariş sözleşmelerinin toplam değerinin 5.7 milyar dolara ulaştığını belirtti.

ASELSAN Yaklaşık 6 Milyar Dolarlık Sipariş Aldı!

2025 yılına kadar sipariş alan ASELSAN, son sürat, bu siparişleri yetiştirme çabası gösteriyor. Türk Silahlı Kuvvetlerinin savunma sistemlerini geliştiren ASELSAN, daha sonrasında iletişim, haberleşme alanlarında çalışmalar sürdürdü.

Bugün gelinen nokta ise dünyadaki en başarılı savunma sanayi kuruluşu olma yolunda ilerlemek. Bu konuda tüm çalışmaların son sürat devam ettiği ASELSAN, adını dünyaya duyurması ile beraber ülkemizin teknoloji sistemlerinin gelişmesine de katkı sağlamış oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.