Ana sayfa Sinema Assassin’s Creed Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Assassin’s Creed Filminin Fragmanı Yayınlandı!

PAYLAŞ

Bu yıl mobil platforma geçişi ile mobil kullanıcılara da ulaşan Ubisoft, merakla beklenen Assassin’s Creed Filminin Fragmanı ile karşımıza çıktı.

Ubisoft’un bu zamana kadar geliştirmiş olduğu oyunlar arasında en çok dikkat çekeni hiç şüphesiz ki Assassin’s Creed serisidir. Tırman, zıpla, suikast düzenle vs. gibi oyun içerisinde davranışları olan oyun, bir dönemin en çok oynanan oyunları arasında yer alıyordu. Şu anda hala en çok oynananlar arasında yer alan Assassin’s Creed serisi, film olarak karşımıza çıkacağını geçtiğimiz aylarda duyurmuştu.

Oyun içerisindeki senaryonun değiştirilerek Beyaz Perde’ye aktarılacağı filmde, bol bol aksiyon ve macera izleyici ile buluşacak. Oyunun yanı sıra, film ile de çok konuşulması beklenen film yıl sonunda karşımıza çıkacak. Oyunu oynayan sayısına bakarsak, filmin de bir o kadar izleyiciye sahip olacağını, gişede rekora koşacağını tahmin edebiliyorum. Fragmanında bile heyecanlanmanın mümkün olduğu Assanssin’s Creed Filmi, 21 Aralık 2016’da Beyaz Perde‘de yer alacak.

Assassin’s Creed Filminin Fragmanı

Sene başından bu yana fragmanın yayınlanacağı tarih merakla bekleniyordu. Sonunda geçtiğimiz saatler de fragman yayınlandı ve Youtube’da yer aldı. Merakla beklenen filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Filmin fragmanını izlediyseniz, gerçekten de etkileyici bir senaryo ile karşımıza çıkacağını görmek mümkün. Gördüğünüz üzere fragmanda bile bir çok aksiyon sahnesi bulunuyor. Aksiyon, macera ve Tarihi konuların birleştirilmesi ile ortaya çıkan bu film çıktığında, bakalım gişe de neler yapacak, hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.