Ana sayfa Oyun Ubisoft’un Mobil Oyunu Assassin’s Creed Identity Çıktı

Ubisoft’un Mobil Oyunu Assassin’s Creed Identity Çıktı

PAYLAŞ

Daha öncesinde sizlere Ubisoft’un yeni mobil oyunuyla karşımıza çıkacağını şurada belirtmiştik. Ubisoft’un Mobil Oyunu Assassin’s Creed Identity Çıktı

Ubisoft’un bu zamana kadar geliştirip piyasaya sunduğu oyunlardan en dikkat çekeni hiç şüphesiz ki Assassin’s Creed serisi olmuştur. Birçok oyun severden tam puan alan bu seri de, kullanıcılar hem tarihi bilgileri öğreniyor, hemde açık dünya da eğlencenin tadını çıkarabiliyordu. Serinin mobil versiyonu merakla bekleniyordu.

Assassin’s Creed Identity adıyla mobil platformlarda beklenen oyun nihayet geçtiğimiz günlerde iPhone cihazlar için yayınlandı. Ubisoft’un yıllar önce karşımıza çıkardığı Prince Of Persia oyunundan sonra popüler olan Assassin’s Creed serisi yeni oyunuyla devam ediyor. 10 yıldır devam eden bu seri de neredeyse her yıl yeni bir oyun karşımıza çıkıyor.

Ubisoft'un Mobil Oyunu Assassin's Creed Identity ÇıktıiOS
cihazlarda 12.99 TL‘ye satın alabileceğimiz Assassin’s Creed Identity, mobil oyuncuların bir hayli ilgisini çekecek. Berserker, Shadow Blade, Trickster ve Thief olmak üzere toplamda 4 farklı sınıfı oynayabileceğimiz Assassin’s Creed Identity’nin dosya boyutu ise yaklaşık 2.5 GB. Ubisoft’un merakla beklenen oyunu mobil platformlarda yer aldıktan kısa zaman sonra 10 binlere ulaştı bile. iOS cihazlarda yer alan oyun, Android’e de yaklaşık 2 ay içerisinde gelecek. Ubisoft’un oyunun Android’e geleceği zaman konusunda herhangi bir açıklaması olmadığı için sadece iddialardan yola çıkıyoruz. Merak edenler için şunu söyleyelim, Bilgisayar’da oynadığınız Assassin’s Creed oyunlarından tek farkı mobil olması. Farklı bir hikaye ile karşımıza çıkan oyunda, çatılara hoplayabiliyoruz, suikast düzenleyebiliyoruz. Mobil cihazlar da oynanışı ise gerçekten de kolay bir hale gelmiş.

assassins-creed-identity-ciktiTüm dünyadaki iOS cihazlarda aynı anda yayınlanan oyun, baktığımız zaman yayınlanmasından bu yana kısa zaman geçmesine rağmen oyunu yaklaşık 10 bin kişi satın aldı. Sayının ilerleyen zamanlarda daha da artması bekliyor. iOS cihazınız için oyunu satın almak isterseniz şuradaki bağlantıya tıklayabilir, oyunu satın alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.