Ana sayfa Oyun Assassin’s Creed: Victory Kesinleşti

Assassin’s Creed: Victory Kesinleşti

PAYLAŞ

Her yıl yeni bir oyunla karşımıza çıkan Assassin’s Creed serisinden beklenen oldu ve yeni oyun kesinleşti. 2015 yılında göreceğimiz Assassin’s Creed oyununun ismi Victory olacak. Ubisoft tarafından geliştirilen seri yıllar içerisinde oyun dinamikleri olarak kendini çok geliştirdi. Her oyunda tarihin farklı bir bölümüne kullanıcıları davet eden seri Assassin’s Creed: Victory ile yine farklı bir döneme ışık tutacak.

assassins-creed-victory-kesinlesti-2

Oyun kendini geliştirdi dedik. Elbette geliştirdi ancak işin özünde olan şey hep aynı olduğu için açıkcası çoğu oyuncu durumdan memnun değil gibi görünüyor. Her yıl birbirine çok benzeyen oyunlar, farklı dönemlerde geçse dahi artık devrimsel bir değişiklik yapılması gerektiği ortak bir istek olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni oyun Assassin’s Creed: Victory, 19. yüzyılda geçecek ve Londra sokaklarında yer alacak. Biraz önce yaptığımız eleştiriye ek olarak serinin önemli bir olumlu özelliğine de yer verelim. Oyun, gerçekten sevenleri için son derece uzun bir oynama süresi sağlıyor. Sadece ana görevleri yaptığınızda yine bir gün içerisinde oyunu bitirebiliyorsunuz ancak işin içine yan görevler girdiği zaman parasının hakkını oynama süresi olarak veren oyunlardan bir tanesi olduğunu ekleyelim.

assassins-creed-victory-kesinlesti-3

Oyunun sızan ekran görüntülerini yazı içerisine serpiştirdik ancak tabii ki hikayenin Londra’da geçmesi dışında kayda değer bir şey şimdilik görünmüyor. Son olarak Assassin’s Creed: Victory‘nin eski nesil konsollara çıkmayacağını belirtelim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.