Ana sayfa Oyun Assassin’s Creed Yakında iOS Cihazlarda Oynanacak !

Assassin’s Creed Yakında iOS Cihazlarda Oynanacak !

PAYLAŞ

Ubisoft’un yaptığı oyunlar arasında en çok oynanan ve en sevileni diyebileceğimiz Assassin’s Creed, Yakında iOS cihazlarda Oynanabilecek.

Özellikle bir zamanlar neredeyse herkesin çılgınlar gibi oynadığı, hem keşif yapıp, hem halkın arasına karışıp hemde çaktırmadan suikast yaptığı oyun, Ubisoft’un tüm dünyada yankı uyandıran oyunu ve her oyundan sonra yeni oyunun beklendiği seri, Assassin’s Creed’den bahsediyoruz evet. Uzun bir cümle oldu belki ancak, bu zamana kadar yapılmış en iyi oyunlar arasında yer alan Assassin’s Creed, yakında iOS platformunda oyunseverler ile buluşacak.

Assassin’s Creed Identity adıyla Apple Store’da yer alıcak oyun, Blue Byte Software (BBS) ile Ubisoft çalışması sonucunda ortaya çıkacak. RPG tarzına sahip olacak ve beklenenden çok daha iyi bir grafiğe sahip olacak oyunda Shadow Blade, Trickster, Berserker ve Thief olmak üzere toplamda 4 sınıf bulunacak. Ayrıca oyunda Story mod’u ile beraber aksiyon modu’uda olacağı söyleniyor. Yani uzun lafın kısası ! Bir zamanlar çılgınlar gibi nasıl suikast kurarım ? Şu çatıya nasıl atlarım diye düşüncelerin sebebi olan Assassin’s Creed iOS’a gelicek, birçok cihazda indirilebilecek ! Oyunun mobil platformlar için henüz daha test aşamasında olduğunu söyleyebiliriz.

İşte Oyunun iOS Cihazlara Gelecek Tarihi ve Fiyatı

Tabii ki fiyatı da bilgisayarlarda ki fiyatlar gibi tuzlu olucak. Değer mi dersiniz ? Bizce değer. iOS’a yakında gelmesi beklenen oyunun Android ve diğer platformlara geleceği hakkında herhangi bir düşünce yok. iOS’un oyunlara sağladığı avantajlar, Ubisoft’a da cazi gelmiş görünüyor. Oyun 25 Şubat 2016 tarihinde Apple Store‘de yer alıcak. Ayrıca videosunu merak edenler aşağıdan resmi trailerini izleyebilir ;

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.