Ana sayfa Donanım Ekran Kartları Asus Ekran Kartı Alana Far Cry Primal Hediye Ediyor!

Asus Ekran Kartı Alana Far Cry Primal Hediye Ediyor!

PAYLAŞ

Bilgisayarını yenileyecek ya da sadece ekran kartı satın alacaklara müjde! Asus Ekran Kartı Alana Far Cry Primal Hediye Ediyor!

Daha öncesinde AMD’nin kullanıcılarına sunduğu bir kampanyadan şuradaki haberimizde bahsetmiştik. Bu kampanya tarzında bir kampanya ile karşımıza çıkan bu sefer Asus oldu. Asus tarafından başlatılan bir kampanya da GeForce ve AMD’nin belirtilen ekran kartını alan herkes, Far Cry Primal oyununa ücretsiz sahip oluyor.

Asus Ekran Kartı Alana Far Cry Primal Hediye Ediyor

Ekran kartını yenilemek ve daha yeni bir ekran kartını satın almak isteyen varsa, özellikle de oyunlarla arası iyi olanlar, Asus’un bu kampanyası ile ekran kartınızı yenileyin derim. Asus geçtiğimiz gün bir kampanya başlatarak, Asus marka AMD veya GeForce ekran kartlarını satın alanlara piyasa değeri 160 TL olan Far Cry Primal edeceğini duyurdu. Asus’un bu konuda yaptığı duyuruya bakacak olursak kampanya kapsamında herhangi bir ekran kartını satın aldığınız da değil, sadece Asus GeForce GTX 970 ve üstü Radeon R9 390 ve üstü ekran kartlarından birini satın aldığınız da geçerli. Çin ve Fransa hariç tüm dünyada ortak düzenlenen bu kampanya ile beraber ekran kartını yenilemek isteyenler, bir kez daha düşünüp, bu listedeki ekran kartlarından birisini tercih edin derim.

Asus Ekran Kartı Alana Far Cry Primal Hediye Ediyor!Hem yeni bir ekran kartına sahip olup, hem de piyasa değeri 165 TL olan Far Cry Primal oyununu hediye almış oluyorsunuz.

16 Şubat 2016’dan 30 Nisan 2016 tarihleri arasında devam edecek olan kampanya da, bu süre içerisinde ekran kartı satın aldıysanız yada almayı düşünüyorsanız buradaki bağlantı üzerinden kampanyanın düzenlendiği siteye girebilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken işlem gayet basit.

Asus müşteri hesabınız varsa giriş yapın, yoksa yeni bir Asus hesabı açın. Daha sonrasında satın aldığınız ekran kartınızın PPID ve seri numarasını girmeniz yeterli oluyor. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra Asus Ekran Kartı Alana Far Cry Primal Hediye Ediyor ve size oyuna erişebilmeniz için gereken kodu veriyor.

Asus tarafından başlatılan bu kampanya ile hem Asus ürünleri daha fazla ilgi görecek, hemde bunun yanı sıra Far Cry’a duyulan ilgi daha da büyüyecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.