Ana sayfa Bilgisayar Asus ZenBook Flip S Özellikleri ve Fiyatı

Asus ZenBook Flip S Özellikleri ve Fiyatı

PAYLAŞ
Asus ZenBook Flip S Özellikleri ve Fiyatı

Yılın en iddialı notebookları arasına adını yazacak olan Asus ZenBook Flip S tanıtıldı. Merakla beklenen Asus ZenBook Flip S özellikleri ve fiyatı haberimizde.

Asus, Computex 2017 fuarında yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Bu yıl için farklı teknolojik ürünlerle karşımıza çıkan Asus, en yeni üyelerinden olan ZenBook Flip S‘i tanıttı. Fuarın en gözde ürünleri arasında yer alan ZenBook Flip S hakkında merak edenler aşağıda yer alıyor.

Kendi segmentinde yer alan diğer modellere göre güçlü donanıma sahip olan Asus ZenBook Flip S, Asus Pen ile de dikkat çekecek. Firmanın bu zamana kadar çıkardığı cihazlardan farklı olarak, Çizim ve daha güçlü işlemler yapanlara yönelik çıkan bu modelin donanımsal özellikleri ise oldukça iyi.

Asus ZenBook Flip S Özellikleri ve Fiyatı

Microsoft’un, Windows 10’a getirdiği yeniliklerin sergilendiği cihazda, kalemi ile beraber Windows Ink deneyimini yaşamak mümkün.

Windows 10’un tüm özelliklerine yer verildiği notebook, Windows Ink, Cortana ve daha bir çok özellik ile karşımıza çıkıyor. Ekranın kenarında yer alan parmak okuyucu sensörü ile daha güvenilir bir kullanım sunan bu cihazı Asus Pen ile kullanmak bir hayli keyifli. Cihaz donanımsal özellikleri ve Windows 10 özellikleri ile oldukça keyifli kullanıma sahip. Ekranın 360 derece dönmesi, cihazı farklı kılan detaylar arasında.

Asus ZenBook Flip S Özellikleri

Dünyanın en ince 2’si bir arada modeli olan ZenBook Flips S, 4K NanoEdge ekranı ve tüm bunların yanında ince tasarımıyla bu yıla damgasını vuracağa benziyor. Sadece 10.9mm kalınlığa sahip olan bu Notebook, aynı zamanda 1.1 kilogram olması ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Sese önem verenler için, Bu cihazda Harman Kardon destekli bir hoparlör bulunduğunu da eklemeden geçmeyelim.

Windows’a gelen en yeni özelliklerden, Windows Ink sayesinde cihazda çizimler yapmak, yazılar yazmak mümkün. Donanımsal özelliklerine baktığımız zaman Intel Core i7 3.5 Ghz işlemci bu cihaza güç verirken, 16 GB LPDD3 Ram (2133 Mhz) zorlu işlemleri bile hızlı bir şekilde yapmamıza yardımcı oluyor.

Depolama olarak PCIe 3.0 teknolojisi ile 1 TB SSD’ye yer verilen ZenBook  Flip S, kullanımında herhangi bir donma veya kasma olmadan güçlü işlemleri yapmaya hazır. Kullanıcılara 11 buçuk saat pil ömrü sunan ZenBook Flip S, gerek özellikleri, gerek tasarımı ile rakiplerinden bir adım önde duruyor.

Asus ZenBook Flip S Fiyatı

Donanımsal ve tasarımsal özellikleri ile dikkat çeken Asus ZenBook Flip S’in fiyatı da bir hayli merak ediliyordu. Bu tarz bir notebook satın almak isterseniz, 1,099 Dolar ödemeniz gerekecek. Türkiye fiyatı ise henüz belli değil.

Diğer firmalar Asus’un bu hamlesi sonrasında nasıl bir notebook modeli ile karşımıza çıkar orasını zaman gösterecek. Ancak Asus’un müşterilerinden geri dönüş alarak yeni nesil cihazlar ile karşımıza çıkması, sektörde durumları değiştirecek gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.