Ana sayfa Akıllı Telefon Asus ZenFone 3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Asus ZenFone 3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

PAYLAŞ

Bu yılın en merak edilen cihazları tek tek sektörde yerini alırken, Merak edilen bir diğer akıllı telefon modeli : Asus Zenfone 3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Asus’un akıllı telefon piyasasını sallayan telefon serisi, Asus Zenfone serisine yeni gelecek model : Asus Zenfone 3’ün Tanıtım Tarihi Belli oldu. Bu zamana kadar ürettiği akıllı telefonlara üstün donanımlar ekleyen Asus, yüksek donanımlı cihazları ucuz fiyata satarak, oldukça yüksek satış rakamlarına ulaştı.

Çok kısa bir süre sonrasında sektörde başarılı bir çıkış yapan Asus, 2016 yılının diğer amiral gemi üreticilerine karşılık, Asus Zenfone 3 Tanıtım tarihi ile karşımıza çıktı. Samsung, Apple, Sony, Xiaomi gibi firmalar yeni cihazlarını sektör pazarında satarken, bazı firmalar hala suskunluğunu koruyor. Her ne kadar Apple, iPhone SE’yi sektöre kazandırarak, yeni bir cihaz sunsa da, aslında amiral gemi modeli değil. Yani iPhone serisine yeni gelecek cihaz ile, sektör daha da kızışacak. Apple’ın yanı sıra Asus’ta bu firmalardan bir tanesi. Ucuz fiyat, üstün özellik prensibi ile akıllı telefon pazarında önemli bir yere sahip olan Asus, Zenfone 3 ile daha da iyi bir çıkış yapabilir.

Asus Zenfone 3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Asus hakkında kulüsler de dedikodular dolanırken, firmadan gelen sızıntılar 30 mayısı gösteriyordu. Zenfone 3 hakkında sızıntılar da 30 mayıs yer alsa da, resmi olarak açıklanmadığı için bir çok kullanıcı bu duruma inanmamıştı. Sonunda Asus tarafından resmi olarak açıklandı ve Asus Zenfone 3 Tanıtım Tarihi Belli oldu.

Asus zenfone 3 Tanıtım tarihiAsus’un yeni cihazı 30 mayıs 2016 tarihinde tanıtılacak. Cihazın özellikleri ve daha bir çok konuda herhangi bir bilgi sızdırılmadı. Bu yüzden cihazın özelliklerine dair ilerleyen günler de ayrı bir haber yapacağız.  Cihazda beklenen özelliklere bakacak olursak, Asus rakiplerinin gerisinde kalmayacak diye düşünülüyor.

Asus Zenfone 3 Özellikleri!

Minimum 3 GB Ram’le son kullanıcıya ulaşacak olan Zenfone 3, aynı zamanda Intel Atom x7 işlemci ve USB Type-C özellikleriyle de dikkat çekecek. Cihazın ekranı ise Full HD ya da Quad HD 5.5 inç özellikli cihaz, Computex 2016 isimli fuar da görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

Zenfone 3 ile beraber bir de Zenfone 3 Deluxe modelinin tanıtılacağı da konuşuluyor. Diğer modele göre 5.9 inç ekran boyutuna sahip olacak Deluxe modeli de dahil olmak üzere, 30 mayıs 2016 tarihinde iki cihazı da göreceğiz. Computex 2016 fuarının en dikkat çekici alanlarından birisi de hiç şüphesiz Asus’un alanı olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.