Ana sayfa Akıllı Telefon Asus Zenfone 3 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Asus Zenfone 3 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

PAYLAŞ
Asus Zenfone 3 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Bu yılın merakla beklenen akıllı telefonlarından Asus Zenfone 3 Türkiye Fiyatı Belli Oldu! Zenfone 3 ile ilgili en çok merak edilen o sorunun cevabı haberimizde.

Asus’un merakla beklenen yepyeni akıllı telefonu Asus Zenfone 3’e dair detaylar geçtiğimiz günlerde sunulmuştu. Bu detayların yanı sıra aynı zamanda merakla beklenen sorular da cevaplandı. Asus Zenfone modellerine yeni eklenen Zenfone 3’ün Türkiye  fiyatı ne kadar olacak şeklinde sorular yöneltiliyordu. 1 Aralık itibari ile ülkemizde satışa sunulan yeni akıllı telefon modeli, 1799 TL başlangıç fiyatı ile pazarda yerini aldı.

Mayıs ayında tanıtılması sonrasında uzun bir süredir Türkiye’de kullanıcılar tarafından bekleniyordu. Tanıtımından hemen sonra bir çok modelin katili olarak nitelendirilen bu cihaz, hem fiyatıyla, hem de özellikleriyle fazlasıyla dikkat çekiyor. Lakin, cihaz rakiplerine göre sağlam özelliklere sahipken, aynı zamanda kampanyalarıyla kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Zenfone 3, 1 aralık itibari ile Türkiye’de satışa sunuldu.

Asus Zenfone 3 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Cihazın teknik özellikleri arasında en belirgin 2 özellik, Ram ve işlemci tarafıydı. 32GB dahili depolamanın yanı sıra 3GB Ram’e sahip olan modelin başlangıç fiyatı 1799 TL olarak belirlendi. Bunun yanı sıra Vodafone ile anlaşma sağlayan Asus, cihazları kampanyalarla satabilecek. Örneğin Ayda 45 TL’ye Zenfone 3 sahibi olabileceksiniz. Tabii ki taahhüt vermeniz gerekecek.

asus-zenfone-3

Zenfone 3’ün şu an için 32GB ve 3GB ram olan modeli satışa sunuldu. Bir diğer model için ise bekleyiş sürüyor. Cihazın aralık ayının başında satışa sunulmasından dolayı ilk olarak anlaşmaları olduğu için Vodafone mağazalarında satışa sunuldu. Ayrıca Zenfone 3’ün 4GB Ram ve 64GB depolama alanına sahip olan modeli ise gelecek günlerde tüm teknoloji marketlerinde yer alacak. Bu konuda net bir tarih verilmedi. Fiyat konusunda da kesinleştiğini söylememiz mümkün değil. Detaylar geldiğinde sayfayı güncelleyeceğiz.

Asus Zenfone 3’ün detaylı özellikleri için buraya tıklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.