Ana sayfa Akıllı Telefon Asus’tan Giriş Segment Akıllı Telefon Ortaya Çıktı

Asus’tan Giriş Segment Akıllı Telefon Ortaya Çıktı

PAYLAŞ

ZenFone 2 ile dikkatleri üzerine toplayan yüksek performans – düşük fiyat politikası ile amirallerini duyuran Asus’un giriş segment akıllı telefonu ortaya çıktı. Tayvanlı şirketin bütçe dostu akıllısı olacak olan GO ZC500TG kodlu yeni giriş segment akıllısının öncelikle 1000 lira altında satılacağı söyleniyor. Bu söylentinin doğruluğunu ise Asus’un amiralinin ülkemizde 1300 lira civarlarında satılması doğruluyor.

ZenFone GO ZC500 TG kod adlı cihazın işlemci kısmını MediaTek üstlenecek ve 4 çekirdekli olacak. 5 inçlik HD ekran ile kullanıcıyla buluşacak olan cihazda 2 GB ram bulunacak ve 8 MP arka, 2 MP ön kamera bulunacak. Arttırılabilir 8 GB dahili hafıza ile gelecek olan giriş segment akıllıda LTE desteği bulunuyor.

Çıkış tarihi muamma olan, 2 yıllık akıllı cihazları andıran bu giriş segment akıllının Android 5 ile gelip gelmeyeceği belirsiz. Belki özelliklerden yola çıkarak gelişmekte olan ülkelerde piyasaya çıkabileceğini söylemek mümkün olabilir. Yani ülkemize gelmesine kesin gözle bakamıyoruz. Eğer gelişmekte olan ülkelerde satışa sunulacaksa büyük ihtimalle de Android One mobil işletim sistemi ile kullanıcı karşısına geçecek. Yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.