Ana sayfa Akıllı Telefon Avrupanın En iyi Akıllı Telefonu Seçildi!

Avrupanın En iyi Akıllı Telefonu Seçildi!

PAYLAŞ

Yeni akıllı telefonların piyasaya girmesi Avrupanın En iyi Akıllı Telefonu Seçildi!

Avrupa’nın en iyi akıllı telefonu seçildi. İşte Avrupa’da en iyi telefon sizlerle. Detayları haberimizde. Avrupa’da en iyi telefon ünvanını hangi model kazandı. Galaxy S7 mi, LG G5 mi, iPhone 6S mi yoksa başka bir marka mı kazandı? Son dönemin efsane modellerini üreten Samsung karizmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde son amiral gemisini pazara süren Güney Koreli şirket, Galaxy S7 ile yeni başarılara imza atmaya devam ediyor.

Avrupanın En iyi Akıllı Telefonu : Galaxy S7

Satışlarından çok memnun olunan Galaxy S7,  Avrupa’da en iyi telefon ünvanını kazandı. Bu seçim İspanya, Fransa, Birleşik Krallık, Belçika ve Hollanda başta olmak üzere Avrupa’nın büyük ülkeleri tarafından kendi aralarında lider tüketici medyaları ile yapıldı. SamMobile sitesinin haberine göre, Samsung’un yeni amiral gemisinin akıllı telefon pazarında gözden düşmesi yakın zamanda gerçekleşmeyecek bir durum değil.

Avrupanın En iyi Akıllı Telefonu Seçildi!

Örnek olarak İngiltere, en iyi akıllı telefon sıralamasında Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerini birinci ve ikinci sıralarda değerlendirmeye aldı. Ülke medyası bu telefonlara 93 ve 92 puan verdi. Fransa’nın Que Choisir, İspanya’nın OCU-Compra Maestra, Belçika’nın Test Aankoop ve son olarakta Hollanda’nın Consumentenbond isimli medya şirketleri, piyasadaki en iyi akıllı telefonu olarak Samsung Galaxy S7 Edge modelini gösterdiler.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Consumer Reports isimli düzenlenen organizasyonu ise Galaxy S7’yi 80 puan vererek en iyi akıllı telefon listesine birinci olarak eklemişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.