Ana sayfa Sosyal Medya Barış Özcan Youtube Tarafından Londraya Davet Edildi!

Barış Özcan Youtube Tarafından Londraya Davet Edildi!

PAYLAŞ

İçerik oluşturucuları arasında farklı bir konseptle karşımıza çıkan Barış Özcan Youtube Tarafından Londraya Davet Edildi! Detaylar haberimizde.

Youtube’un sevilen içerik üreticilerinden olan Barış Özcan yerli gururumuz olmaya devam ediyor. Daha öncesinde TEDx konuşması ile gururumuzu tavan yaptıran Barış Özcan şimdi de Youtube tarafından konuşmacı olarak davet edildi. Daha öncesinde bir çok video ile dikkatleri üzerine çeken Barış Özcan, farklı olanı yaptı. Her ne kadar abone sayısı çok fazla olmasa da Barış Özcan istikrarlı olarak devam etti. Zaten kendisi abone sayısının çok da önemli olmadığını düşünüyor. Bu yüzden de videolarında yapmacık tavırlar vs. yok. Kendi doğal hali ile kameraların karşısına çıkıyor.

Youtube’da bir çok konseptten farklı olarak kendi konseptini yarattı ve bu konsept ile devam etti. Dolayısıyla da bir çok kişinin dikkatini çekti. Ülkemizde en popüler Youtube kanallarıa rasında yer alan Barış Özcan anlattığı hikayeler, farklı deneyimler ile izleyiciyi sıkmıyor. İnsanlara ders niteliğinde öyküler aktarıyor.

Barış Özcan Youtube Tarafından Londraya Davet Edildi!

Kendisini Hikaye anlatıcısı olarak tanımlayan Barış Özcan, sanat, bilim, teknoloji ve tasarım hikayeleri ile bir çok kez karşımıza çıkmıştı. Her zamankinden farklı olarak Youtube’da “40 Sabah Erken Kalk” sloganıyla sosyal medyanın gündemine oturan Barış Özcan, videolarındaki duruşu ile beğeni toplamaya devam ediyor.

Youtube tarafından düzenlenen bir etkinliğe davet edilen Barış Özcan Creators for Change yani değişim için Yaratıcılar isimli ekibe dahil edildi. İşte dünyanın farklı ülkelerinden 6 kişiyi bu konsepte dahil eden Youtube Barış Özcanın da dahil olduğu o ekip;

baris-1

Londradaki panel de konuşmacı olarak katılacak diğer Youtuberları merak edenler için belirtelim. Humza Arshad, Nilam Farooq, Abdel en Vrai, Natalie Tran ve Omer Hussein de bu etkinliğe katılacak. Youtube ve Google sosyal sorumluluk projesi için toplamda 1 milyon dolar bütçe ayırdığını ifade etti. 6 Kişiden oluşan ekip daha sonrasında diğer Youtuber’ların da katılımıyla artacak.

Bu ekip arasında yer alarak ülkemizi gururlandıran Barış Özcan’ı yakından takip ediyor olacağız. Gözümüz kulağımız orada olacak. Haberler geldikçe konuyu da güncel tutacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.