Ana sayfa Editörden Batmobile İstanbul’a Geldi! Yakında İstanbul Trafiğine Çıkacak!

Batmobile İstanbul’a Geldi! Yakında İstanbul Trafiğine Çıkacak!

PAYLAŞ

Yakında sinema severlerin karşısına çıkacak olan Batman v Superman filminin sembollerinden olan Batmobile İstanbul’a Geldi! Yakında 3.Köprü’de Yollara Çıkacak olan Batmobile hakkında detaylar haberimizde.

Tüm dünyanın merakla beklediği filmler arasında olan ve aynı zamanda 2016 yılının en çok dikkat çeken filmlerinden Batman v Superman filminin ana sponsoru Türk Hava Yolları, filmde adını sıkça duyduğumuz ve gördüğümüz Batmobile’ı istanbul’a getirerek, Batman hayranlarına sessiz sedasız sürpriz yaptı.

Tüm dünyanın merakla beklediği Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi 25 Mart’ta vizyona girecek. Türk Hava Yolları filmin ana sponsoru olduğunu açıkladıktan sonra ilgi çekici bir çok reklam yayınlayarak, Batman hayranlarının yüzünü güldürdü. Filmin ana sponsoru THY, Film beyaz perdeye gelmeden önce Batmobile’ı istanbul’a getirerek, reklam çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

İlk olarak Berlin’de ITB fuarında sergilenen Batmobile, kısa zaman sonra İstanbul’da yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim köprüsünde sürülecek. Serinin sonuncusunda Türk Hava Yolları uçağında geçen bir sahne de, Batmobile kullanılıyor. THY’de buna uygun bir reklam çalışması yaparak, THY kargo uçağıyla Batmobile’ı İstanbul’a getirdi. Şu anda THY’nin 14 numaralı ambarında bekleyen Batmobile, Yavuz Sultan Selim köprüsünde sürüleceği günü bekliyor.

Batmobile 2 Batmobile 3AirPort Haber tarafından THY’nin sponsoru olduğu film için Batmobile’ı İstanbul’a getirdiği ve 3. köprü’de sürüleceği haberleri yayıldıktan sonra, en merak edilen sorulardan bir tanesi de Batman’ın olağanüstü özelliklere sahip Batmobile’i İstanbul’da kimin kullanacağı sorusu. Bu konuda Türk Hava Yolları resmi bir açıklama yapmadı. Ancak ünlü gazeteci Ömür Gedik, resmi twitter hesabından attığı bir tweet ile Batmobile’ı kullanacağını yayınladı. İstanbul trafiğinde Batmobile’i göreceğimizi düşünmek bile oldukça heyecan verici. Bakalım neler göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.