Ana sayfa Sinema Batmobile Yavuz Sultan Selim Köprüsünden Geçti!

Batmobile Yavuz Sultan Selim Köprüsünden Geçti!

PAYLAŞ

Daha öncesinde İstanbul’a gelen ve THY kargo bölümünde bekletilen Batmobile Yavuz Sultan Selim Köprüsünden Geçti! 3. Köprüden geçen ilk araç oldu!

Geçtiğimiz günler de Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi için Batmobile’ın Türk Hava Yolları sponsorluğunda Türkiye’ye geldiğini şuradaki haberimiz de paylaşmıştık. Batman v Superman’ın tanıtımlarının İstanbul’da daha da aktif bir hale gelmesi için atılan bu adım sonrasında, merakla beklenen sorular da cevaplanmış oldu.

Batmobile Yavuz Sultan Selim Köprüsünden Geçti

Filmin tanıtımlarının yapıldığı günler de İstanbul’a getirilen Batman’ın efsane aracı Batmobile Yavuz Sultan Selim Köprüsünden Geçti! Yavuz Sultan Selim köprüsünden geçen Batmobile, oldukça yoğun ilgi ile karşılandı. Bir süredir THY’nin kargo bölümünde bekletilen Batmobile, bugün Yavuz Sultan Selim köprüsünden geçen ilk araç olarak tarihe geçti. Türk Hava Yollarının bir reklamı filmi için köprüden geçen Batmobile’ın bir sonraki durağı hakkında ise henüz bilgi yok.

Batman v Superman3. Köprüden geçen ilk aracın Batmobile olması ile beraber, sosyal medya merakla THY’nin yeni reklam filmini bekliyor. Bakalım yeni reklam filmi karşımıza nasıl çıkacak, umarım ilerleyen zamanlar da hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.