Ana sayfa Oyun Battlefield 1 Türkçe Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Battlefield 1 Türkçe Tanıtım Videosu Yayınlandı!

PAYLAŞ
Battlefield 1 Türkçe Tanıtım Videosu Yayınlandı

Bu yıl en iddialı oyunu BF1 biliyorsunuz ki Türkçe seslendirmelere de yer veriyor. EA Türkçe tarafından Battlefield 1 Türkçe Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Uzun zamandır çıkmasını beklediğimiz Battlefield 1 için Türkçe Tanıtım Videosu Yayınlandı! Oyuncuların beta olarak oynaması ile bile oldukça iyi rakamlara ulaşan Battlefield 1 bu senenin en iddialı oyunları arasında.

Battlefield 1’de biliyorsunuz ki Türkçe seslendirmeler de yer alıyor. Bu yüzden de ülkemizde de oldukça çok oynayan kişiler oldu. Betasında bile uçuk rakamlara ulaşan oyun, Birinci Dünya Savaşını anlatıyor. Osmanlı Devleti olarak Türkiyenin de dahil olduğu savaş tek karakter üzerinden videoya dökülmüş.

Battlefield 1 Türkçe Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Türkçe Altyazılı olarak yayınlanan Trailer tadındaki video, şimdiden sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı. Oyunların en iyi yanlarından birisinden yararlanan Battlefield 1 , oyuncuları tarihe tanıklık etmeye davet ediyor. Battlefield 1 Türkçe Tanıtım Videosu Youtube’da yer aldı.

Savaşa dair oldukça gerçekli görüntülerin ve seslerin kullanıldığı Battlefield 1 Tanıtım Videosu nu aşağıdan izleyebilirsiniz. Resmi Tek Oyunculu Tanıtım videosu oyun severlerin dikkatini daha da çekiyor. Savaştan çok özel kesitler bu videoda yer alıyor ;

Electronic Arts Türkiye tarafından Youtube’da yayınlanan video dışarıdan izlemelere kapalı. Yani sadece linklere tıklayarak ya da yukarıdaki şekilde playerlar aracılığıyla izlenebiliyor. Ayrıca oyunun ilk olarak Xbox cihazlara erişime açıldığını belirtelim.

Gerçekçi grafik, ses ve hikaye ile Battlefield 1 bu sene dillerden düşmeyeceğe benziyor. Yayınlanan kısa video ile bile izleyenlerin gönlünü fethetmeyi başarabiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.