Ana sayfa Oyun Battlefield 1’de Uçma Hilesi Ortaya Çıktı!

Battlefield 1’de Uçma Hilesi Ortaya Çıktı!

PAYLAŞ
Battlefield 1'de Uçma Hilesi Ortaya Çıktı!

Bu yıl karşımıza çıkan ve yılın en sevilen oyunlarından olan Battlefield 1’de Uçma Hilesi Ortaya Çıktı! Uçan hilecilerin yer aldığı video ve detayları haberimizde.

Yılın en olay oyunlarından Battlefield 1 çıkması sonrasında oyun içerisinde bir çok hata ortaya çıkmıştı. Özellikle de multiplayer modda oyuncuların yakaladığı hatalardan sonra, şimdi de oyun içerisinde hileler ortaya çıktı. Battlefield 1’de ortaya çıkan hatalar sonrasında geçtiğimiz günlerde hile skandalları ortaya çıkmıştı.

Bir çok oyuncu tarafından şikayet edilen bu konu hala çözüme kavuşturulmuş değil. Lakin Battlefield 1 oynarken uçan bir hilecinin sizi öldürmesini istemezsiniz diye umuyoruz. Oyuncuların yer aldığı bir grupta paylaşılan video, oyun zevkinin nasıl bitirildiğini gözler önüne serdi. Oyunun alfasından betasına kadar hataların yer alması sonrasında oyun yayınlanmış ve tüm hatalar giderildi diye düşünülüyordu.

Battlefield 1’de Uçma Hilesi Ortaya Çıktı!

Battlefield 1’de hala daha hilelerin olması can sıkıcı hale geldi. Multiplayer modda oyun oynayan bir kişinin kaydettiği görüntülere göre, hile kullanan bir kişi uçarak istediği kişiyi vurabiliyor. Böylelikle hem tüm haritaya hızlı bir şekilde göz gezdirebiliyor, hem de diğer oyuncuların yerlerini saptayabiliyor.

Durum böyle olunca da diğer oyuncular şikayetçi oluyor. Her ne kadar oyun politikaları sert olsa da oyun içerisinde hile kullanımları, bir çok oyuncunun canını sıkmış durumda. Battlefield 1 sonrasında bu tarz hilelerin ortaya çıkmasına karşılık nasıl bir çözüm getirilir bilinmez. Ancak hilelerin devam etmesi oyuna kan kaybettirebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.