Ana sayfa eSpor Bayrakçı Dayı Bu Kez TBF 2016 için Bayrak Astı!

Bayrakçı Dayı Bu Kez TBF 2016 için Bayrak Astı!

PAYLAŞ
Bayrakçı Dayı Bu Kez TBF 2016 için Bayrak Astı!

Son zamanların en efsane isimlerinden olan fenomenimiz Bayrakçı Dayı Bu Kez TBF 2016 için Bayrak Astı! Tekrardan Sosyal medyanın gündemine düştü!

Zaman geçtikçe tüm dünya da giderek yaygınlaşan eSpor’un ülkemizde de giderek gelişiyor. eSpor’un ülkemizdeki en iyi oyunlarından olan League of Legends’da final zamanı geldi. Türkiye’nin en iyi takımının ki olacağı konusunda TBF 13 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleşecek. Kıran kırana bir eSpor oyuncuları bekliyor olacak.

eSpor takımlarının yer alacağı büyük final için takımlar hazırlıklara aylar öncesinden başladı. Etkinliği resmi sponsoru olan Ülker, büyük final öncesinde Gaming House’u ziyaret etti. Resmi sponsor tarafından ürün yerleştirmeli reklam filmi yayınlanırken aynı zaman da SuperMassive takımı da bu reklamda yer aldı.

Bayrakçı Dayı Bu Kez TBF 2016 için Bayrak Astı!

Takımın tüm oyuncularının yer aldığı TBF SuperMassive reklamının asıl konuğu ise hepimizin tanıdığı bir isim. Bir zamanların efsanesi hatta hala efsane olan Bayrakçı dayı da bu reklamda rol aldı. Reklamda hepimizin tanıdığı bir isim de var. Kimileri onu Bayrak Asan Dayı olarak biliyor. Kimileri ise Bayrakçı dayı lakabıyla tanıyor. Bayrakçı Dayı bu sefer SuperMassive bayrağını astı. TBF için hazırlanan reklamı aşağıdan izleyebilirsiniz;

League of Legends’da kıran kırana geçecek olan 2016 Türkiye Büyük Finali 13 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Turnuvanın biletleri satışa çıkarken, saat 11:30’da Ülker Sports Arena’da gerçekleşeceğini de duyurmuş olalım..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.