Ana sayfa Akıllı Telefon Bembeyaz Renkli iPhone 7 Görselleri Sızdırıldı!

Bembeyaz Renkli iPhone 7 Görselleri Sızdırıldı!

PAYLAŞ
iPhone 7 Jet White

Bu yılın en çok konuşulan akıllı telefon modellerinden iPhone 7’ye yeni renk gelebilir. Bembeyaz Renkli iPhone 7 Görselleri Sızdırıldı! İşte o renk!

Apple’ın sevilen modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus çıktığı ilk günden itibaren beklenenin üstünde satış rakamına ulaştı. Apple’ın iPhone 7 modelleri ile beraber ulaştığı başarıyı daha da arttırmak istemesi, yeniliklere yol açıyor. Yeni modellerinde farklı renklere yer veren firma, Jet Black renginden sonra şimdi de Jet White modelini karşımıza çıkarabiliyor.

Apple’ın iPhone 7 modelleri için Jet White (bembeyaz) rengini çıkaracağı iddiasına karşılık bugün bir sızıntı haberi geldi. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtılmadan 1 hafta önce cihazların videosunu yayınlayan Sonny Dickson, yeni modelin videosunu çekti. Jet White yani bembeyaz renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın videosunu paylaşan Dickson, yeni renge sahip olan modeli kullanıcılara aktarıyor.

Bembeyaz Renkli iPhone 7 Görselleri Sızdırıldı!

Her ne kadar bunların tamamı dedikodu olsa da, daha öncesine kıyasla Sonny Dickson bu defa yine haklı çıkabilir. Lakin Apple’ın en büyük sızıntılarını ortaya atmış ve çoğu doğru çıkmıştı. iPhone 7 için yeni renk seçeneği Jet White olur mu bilinmez. Ancak Apple’ın ilerleyen zamanlarda Jet Black’deki başarısını Jet White ile devam ettirebilme ihtimali var.

iPhone 7 modelleri tanıtıldıktan sonra farklı renklere sahip olan modeller, beklenenin üstünde satış rakamlarına sahip oldu. Bunun sebeplerinden birisi cihazların farklı renk modelleri ile satışa sunulması olarak gösterilmişti.

Apple’ın renk seçeneklerine Jet White’ı da eklemesi üzerine, satış rakamlarında olumlu artışlar olabilir. Bu yüzden de bu ihtimal oldukça kuvvetli geliyor. Daha öncesinde karşımıza çıkan sızıntılar sonrasında bu tarz bir haberin gelmesi de durumu özetler nitelikte.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.