Ana sayfa Sosyal Medya Beşiktaş Şampiyonluk Kutlamasını 360 Derece Canlı izleyin!

Beşiktaş Şampiyonluk Kutlamasını 360 Derece Canlı izleyin!

PAYLAŞ
Beşiktaş Şampiyonluk Kutlamasını 360 Derece Canlı izleyin

Beşiktaşın Süper Lig şampiyonu olmasıyla kutlamalar başladı, ancak büyük kutlama bugün! Beşiktaş Şampiyonluk Kutlamasını 360 Derece Canlı izleyin!

Süper lig’de bu sezonun şampiyonu olan Beşiktaş için kutlamalar zaten 1 hafta öncesinden başlamıştı aslında. Ancak asıl kutlama bugün Vodafone Arena’da gerçekleşecek. Türk spor tarihindeki en büyük sponsor anlaşmalarından birisi olan Vodafone – Beşiktaş anlaşması, stadın açılışı sonrasında oldukça renkli sahnelere şahit oluyor.

Beşiktaş Şampiyonluk Kutlamasını 360 Derece Canlı izleyin

Süper Lig’in 2015- 2016 şampiyonu olan Kara kartal, bugün yeni stadında büyük şampiyonluk kutlaması yapacak. Beşiktaşın kupa ile buluşacağı, şampiyonluk kutlamalarının yapılacağı bugün, Türkiyenin ilk 360 derece Canlı Yayını yapılacak. Şampiyonluk Kutlamasını 360 derece video desteğiyle Youtube’dan yayınlayan Beşiktaş, stada gidip şampiyonluk kutlamalarına katılamayan taraftarların yüzünü güldürecek.

Bu zamana kadar bir çok 360 derece video ile karşılaştık. Ancak ilk defa Youtube’un Live 360 Video özelliği kullanılarak 360 derece canlı yayın yapılıyor. Vodafone Arena’da gerçekleşen kutlamaları 360 derece canlı yayın ile izlemek isterseniz yukarıdaki youtube yayınını izleyebilirsiniz. Google Chrome ve diğer 360 derece destekleyen tarayıcılardan birisiyle videoyu açmayı unutmayın. Ayrıca mobilden bağlanan ya da videoya ulaşamayan varsa da şuradaki bağlantı üzerinden Youtube’daki yayına ulaşabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.