Ana sayfa İnternet Bikini ile Oyun Yayını Yapan Kadın Yayıncıya 30.000 Dolar Maaş!

Bikini ile Oyun Yayını Yapan Kadın Yayıncıya 30.000 Dolar Maaş!

PAYLAŞ

Son zamanlarda popüler olan yayıncılık sektöründe geçtiğimiz gün ilginç bir ilan yer aldı. Bikini ile Oyun Yayını Yapan Kadın Yayıncıya 30.000 Dolar Maaş!

Craiglist’teki
bir iş ilanında, Bikini giyerek game streaming yani, oyun yayını yapacak yayıncıya, yıllık 30.000 dolar maaş verilecek. Aylığa böldüğümüz de, 2.500$ maaş verilecek iş ilanında dikkat çeken şeyin, bikini giyecek yayıncı aranması. Özellikle son zamanlarda yayıncılığın gelişerek, önemli bir yere gelmesi bu tür durumlara sebep oluyor. Dünyanın en ilginç ilan ve satış sitesi Craiglist geçtiğimiz gün ilginç bir iş ilanına konu olmuştu. Sürekli farklı iş ilanlarının konulduğu bu sitede, bu sefer de “bikini giyecek yayıncı” ilanı dikkat çekti.

Yıllık 30 bin dolar maaşın yer aldığı bu ilanda, aranan tek şart, fiziksel olarak bakımlı olması ve bikini giymesi. Bunun dışında ilana baktığımız da 18-35 yaş aralığı arasında Counter Strike : Global Offensive ve Dota, Heartstone tarzı oyunları oynayabilecek birinin arandığını da belirtelim. Ancak, bu konuda kesin bir kural yok. Yani profesyonel oyuncu olmanıza hatta oyun tecrübeniz olmasına gerek yok. Belirtilen yaş aralığında, fiziki anlamda kendine güvenen ve bikini giyebilecek kadın yayıncı aranıyor. İlandaki işin en ilgi çeken yanlarından bir tanesi de, Maaşın düzenli olarak artış gösterebilecek olması.

Bikini ile Oyun Yayını Yapan Kadın Yayıncıya 30.000 Dolar MaaşBelirtilen kurallar çerçevesinde işinizi gerçekten iyi yapıyor ve hedef kitleniz büyüdüyse, şirket maaşınızı arttırıyor. Ayrıca sigortanın olduğunu da hatırlatalım. Son yılların en popüler internet kavramı, Streaming. Yani yayıncılık sektörü. Sektör hızla büyürken bu tarz ilanların yer alması pekte garip bir durum değil aslında.

Son zamanların en popüler yayıncıları arasında yer alan kadın yayıncılara baktığımız zaman Twitch’in en popüler yayıncıları arasında Jessica Nigri isimli kadın yayıncı var. Yayıncılık sektöründe en çok tanınan isimlerden bir tanesi. Oldukça yüksek sayıda kitlesiyle oyun yayını yapan ve Sektörün cesur isimleri arasında yer alan Jessica’nın yayınlarına baktığımız zaman bağış üstüne bağış alan yayıncı, ayrıca fazlasıyla da sponsora sahip. Durum böyle olunca, bağışları şirketimiz kazansın, yayıncıya sabit para verelim mantığı devreye giriyor ve bu tarz ilanlar karşımıza çıkıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.