Ana sayfa İlginç Ürünler Bileklik Şeklinde Powerbank: NiftyX LifeSaving

Bileklik Şeklinde Powerbank: NiftyX LifeSaving

PAYLAŞ

Indiegogo üzerinden bağış toplamaya başlayan ve projede başarılı olan Bileklik şeklinde Powerbank NiftyX Life Saving, çok yakında seri üretime geçicek. 

LifeSaving
, powerbank özelliğinin yanında şık, kullanışlı. Aynı zamanda az yer kaplaması ile de dikkatleri üzerine çekiyor. NiftyX LifeSaving olarak adlandırılan Powerbank tam bir Cankurtaran Bileklik !

Günlük hayatımızda kurtarıcı olarak nitelendirdiğimiz özellikle akıllı telefon kullanıcılarının vazgeçilmezi olan taşınabilir bataryalara bir yenisi daha ekleniyor. Üstelik yeni gelen Powerbank oldukça ses getireceğe benziyor. Acil durumlarda telefon kurtarıcı olacağını söyleyebiliriz.  NiftyX bilekliğinizi fazladan kabloya veya herhangi bir ürüne ihtiyaç duymadan telefonuza bağlayıp telefonunuzu şarj edebilirsiniz. NiftyX bileklik şeklinde Powerbank el işçiliği ile üretiliyor; gerçek deri ve paslanmaz çelik özellikleri ile çok konuşulacağa benziyor. Kırmızı, kahverengi ve siyah olarak 3 farklı renkte ve değişik stillerde tanıtıldı.

bileklkBu bileklikler 19 santimetreden ince tüm bilekler için uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş. NiftyX bileklikler telefonların internet kullanımlarını 40 dakikaya, telefon görüşmelerini 50 dakikaya, müzik dinlemeyi ise tam 150 dakikaya kadar arttırabiliyor ! Taşınması çok kolay ve ürün dizaynı göz alıcı olan bu powerbankler hızlı şarj, senkronlama ve su geçirmeme özelliğine de sahip. Hidrofobik kaplama ile kaplanan bileklikte Nano teknoloji kullanılarak kötü hava koşullarında herhangi bir zarar görmemesi sağlanmış. Böylelikle kum ve su geçirmez bir özelliğe sahip olan NiftyX powerbank bilekliğinizi isteğe göre iOS veya Android cihazınız için seçebiliyorsunuz. NiftyX bilekliği ayda yaklaşık 4000 kadar üretiliyor. NiftyX 3 aradığınız özelliklere göre 3 farklı sürümde geliyor. Bu 3 sürümden ikisinde Powerbank özelliği bulunmazken sadece 1 tanesinde Powerbank özelliği bulunuyor.

  • NiftyX Basic; Sadece şarj ve senkronlama özelliğine sahip
  • NiftyX Awesome; ise NiftyX Basic sürümünden farklı olarak paslanmaz çelik ve gerçek deri özelliğine sahip
  • NiftyX Lifesaving; sürümünde ise Powerbank özelliği bulunuyor. Acil durumlar için kullanım sağlayan bileklik 300 mAh bataryaya sahip.

NiftyX Basic ve NiftyX Awesome sürümlerinde Powerbank özelliği bulunmuyor. Böylelikle bu sürümleri alan kullanıcılar bileklik ile beraber sadece kablo taşımış oluyor. Indiegogo üzerinden bağış toplayan bu ürünün bitimine bir ay kadar var ve hedeflenen bağış miktarı $5000 . Şu an toplanan bağış miktarı ise $5031 hedeflenen miktar %101 olarak tamamlanmış. NiftyX Basic sürümü $3, NiftyX Awesome sürümü $12 ve NiftyX Lifesaving sürümü ise $18 satın alınabiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.