Ana sayfa Rehber Bilgisayardan Clash of Clans Oynanır mı?

Bilgisayardan Clash of Clans Oynanır mı?

PAYLAŞ

Bu yazımızda, hem Android hem iOS işletim sistemlerinde en çok oynanan oyun olan Clash of Clans’ı bilgisayardan nasıl oynayabileceğinizi anlatacağız. Yukarıda yer alan videoyu izledikten sonra Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınızda, Clash of Clans’ı oynayabileceksiniz.

Bluestacks isimli program sayesinde bilgisayardan oynanabilen Clash of Clans, artık mobil cihazınızın şarjını sömürmeyecek. Oyun yüzünden günde 3-4 kere priz arayan siz değerli okuyucularımız umarız bu videoyu faydalı bulursunuz.

Video içerisinde aynı zamanda Clash of Clans hesabı taşımayı da anlattık. Yani telefonunuzu değiştirdiğinizde hesabınızı nasıl yeni telefonunuza aktarabileceğinizi videoda görebilirsiniz.

Bluestacks

İlk etapta yapmanız gereken şey, tamamen ücretsiz olan Bluestacks isimli programı indirmek. Ancak tabii ki ücretsiz olması sebebiyle program içerisinde üst tarafta reklamlar görmek zorunda kalıyoruz. Programdan kısaca bahsetmek gerekirse ; Bluestacks’in bir Android emülatörü olduğunu söyleyebiliriz. Yani bilgisayarınızda Android işletim sistemini çalıştırmanızı sağlıyor.

Programı indirmek için hemen buraya tıklayabilirsiniz.

Programı indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey yukarıdaki videoyu izlemek. İyi seyirler.

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.