Ana sayfa Oyun Bim 999 TL’ye Playstation 4 Satacak!

Bim 999 TL’ye Playstation 4 Satacak!

PAYLAŞ

Bu zamana kadar bir çok kampanya ile karşımıza çıkan Bim 999 TL’ye Playstation 4 Satacak! İşte Bim Playstation 4 kampanyasının detayları.

Uzun zamandır bim’deki indirimleri hatta kampanyaları sosyal medya da sıklıkla görüyoruz. Geçtiğimiz aylarda Star Wars ürünlerinden sonra Batman ürünlerini indirimli bir şekilde satışa sunan BİM, şimdiler de yeni bir indirim ile bomba gibi bir kampanya düzenliyor. Sosyal mdeya da yayınlanan bir afişe göre, Playstation 4 dev indirim ile 999 TL’ye satılacak. 15 Nisan’dan itibaren mağazalarımızda stoklarla sınırlıdır şeklinde etiket ile beraber fiyatın yer aldığı afişte, aynı zamanda 500 GB sabit disk sürücüsü olduğu da yazıyor.

Bim 999 TL’ye Playstation 4 Satacak!

Star Wars ürünlerinden sonra büyük bir satış gerçekleştiren Bim mağazaları, Playstation 4 satışı ile beraber teknoloji çılgınlığını bir tık daha öteye taşıyacak. Yeni kampanya ile beraber Bim 999 TL’ye Playstation 4 Satacak! 15 Nisan 2016 tarihi itibari ile 999 TL’ye satışa sunulacak olan PS4’ü satın almak isteyen kişi sayısı oldukça fazla olacak diye tahmin ediyorum. 999 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan Playstation 4, yurt dışında 399$ satılıyor. Ülkemiz de bazı alışveriş sitelerinde 1200 TL civarında olan oyun konsolonun bu fiyata yer alması, oldukça iyi diyebiliriz. Yurt içinde Bim tarafından yapılacak olan kampanya da Playstation 4’ün bu fiyata satılacak olması, talebi de arttıracaktır.

Bim 999 TL'ye Playstation 4 Satacak!

Uzunca bir kuyruk oluşturacak bu kampanya da, toplamda kaç adet Playstation 4’ün satışa sunulacağı konusunda herhangi bir bilgi yok.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.