Ana sayfa Editörden BİM’e Batman v Superman figürleri geliyor!

BİM’e Batman v Superman figürleri geliyor!

PAYLAŞ

Kısa bir süre önce Lisanslı Star Wars ürünlerini satarak, Türkiyede oldukça dikkat çeken BİM’e şimdide Batman ve Superman figürleri geliyor.

Türkiyede özellikle öğrencilerin en büyük uğrak yeri olan, ucuz alışveriş adresi BİM mağazacılık’ta geçtiğimiz aylarda lisanslı Star Wars ürünleri satmıştı. Satılan ürünler ise, Yastık, havlu, şapka, tshirt, kupa bardak ve ışık kılıcı gibi ürünlerdi. Oldukça popüler olan Star Wars’ın sinemada yayınlanmadan önce bu şekilde bir atağın yapılması tabii ki oldukça dikkat çekti ve herkes Bim’de kuyruğa girerek yeni gelen Star Wars ürünlerini satın aldı. Satışlarda beklentinin üstünde rakamlara ulaşan BİM, şimdide Batman v Superman sinema filmine ait Lisanslı ürünler satmayı hedefliyor.

BİM şubelerinde uzun kuyruklara sebep olacak bu haberin kaynağı ise, BİM mağazalarına asılan Bim Aktüel panoları. 25 Mart’ta vizyona girecek olan ve sadece fragmanın yayınlanması ile tüm dünyanın gündemine oturan, Batman v Superman: Dawn of Justice filminin figürleri, BİM mağazalarında yer alacak.

Bim'e Batman v Superman Figürleri geliyorİnternet’te yaklaşık olarak 25-35 TL arasında satılan lisanslı figürler, Bimde 17 TL’ye satılacak. 30 cm boyutunda olan ve El,ayak, kafa bölgeleri gibi 5 bölgesi oynayan gerçekçi figürlerin satışı başlamadan bitecek gibi görünüyor.  Facebook’da bir kullanıcının paylaştığı ve Her bölgenin aktüel panolarında bulunmayan bu afişte, altta Batman’a ait bir figür daha bulunuyor. Bugün ortaya çıkan yukarıdaki resme bakarsak eğer, BİM Star Wars ürünlerindeki satış patlamasından sonra 4 Mart tarihinde Batman v Superman figürleri ile karşımıza çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.