Ana sayfa Oyun BİM iPhone 7 Sonrası Şimdi de PlayStation 4 Satacak!

BİM iPhone 7 Sonrası Şimdi de PlayStation 4 Satacak!

PAYLAŞ
BİM iPhone 7 Sonrası Şimdi de PlayStation 4 Satacak!

Son bir kaç aydır satışlarıyla gündeme gelen ve adını bir çok kullanıcıya duyuran BİM iPhone 7 Sonrası Şimdi de PlayStation 4 Satacak! İşte BİM’deki PS4 detayları.

Türkiyenin önde gelen market zincirlerinden BİM, geçtiğimiz günlerde iPhone 7 satışlarını yapacağını duyurmuştu. Sosyal medyanın gündemine oturan BİM, iPhone 7’den sonra şimdi de Playstation 4 satacağını duyurdu.

Son zamanlar da Lisanslı ürünlerin yanı sıra, teknolojik ürünlerle de karşımıza çıkan BİM’den bu tarz ataklar gelmesini beklemiyorduk. Apple’ın 2016 yılında satışa sunduğu iPhone 7’den sonra Playstation 4’de satışa sunulacak. BİM’den Playstation 4 almak isteyenler 2 Aralık Cuma gününden itibaren satın alabilir. Stoklarla sınırlı olan Playstation 4 hakkında bilmneniz gereken 2 şey var.

BİM iPhone 7 Sonrası Şimdi de PlayStation 4 Satacak!

Afişten de görebileceğini üzere 6 taksite kadar satın almanız mümkün. Ancak satın aldığınız zaman diğer PS4’lerden farklı olarak Sony garantisi kapsamında olmadığını belirtelim. 999 TL’lik fiyatıyla ucuz gibi görünse de, 500 GB’lık bu model de ithalatçı garantisi sunuluyor.

bim

Daha öncesinde aynı fiyata Playstation 4 satan BİM’in, dolar kuruna bakmadan tekrardan aynı fiyattan satış yapması bir hayli sevindirici. Lakin bir çok mağazada kurdan dolayı fiyatlar yükseldi diyebiliriz. Garantiyi önemsemiyorsanız, sıkıntı olmaz diyorsanız ithalatçı garantili PS4’ü 2 aralıktan itibaren BİM mağazalarında bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.