Ana sayfa Uygulama BiTaksi ile Yarın İstanbul’un Bazı Yerlerinde Ulaşım Ücretsiz!

BiTaksi ile Yarın İstanbul’un Bazı Yerlerinde Ulaşım Ücretsiz!

PAYLAŞ
BiTaksi ile Yarın İstanbul'un Bazı Yerlerinde Ulaşım Ücretsiz

Popüler taksi çağırma uygulaması Yenikapı mitingi için kampanyasını açıkladı: BiTaksi ile Yarın İstanbul’un Bazı Yerlerinde Ulaşım Ücretsiz!

Ülkemizin en popüler taksi çağırma uygulamalarından olan BiTaksi yeni aldığı bir karar ile yarın İstanbul’un bazı yerlerine ücretsiz ulaşım sağlayacak. Taksi arayan ve bu doğrultuda kullanıcılarının imdadına yetişen BiTaksi geçtiğimiz senelerde İstanbul’da yaygınlaşmak adına böyle bir kampanya düzenlemiş ve bu kampanya ile yolcular 40 TL kadar ücretsiz bir şekilde istedikleri yerlere yolculuk yapabilmişti.

Bu sene düzenlenen kampanyanın koşulları ise biraz farklı. Kampanya İstanbul’un her yeri için geçerli değil. Yenikapı meydanında düzenlenecek olan “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” için böyle bir kampanya düzenlendiği için sadece Miting alanı çevresinde ulaşım bedava. Bu şartı lütfen unutmayın. Yani kampanya da İstanbul’un sadece belli yerlerinde yapacağınız yolculuklar da 40 TL kadar ücretsiz ulaşım hizmeti verecek. BiTaksi tarafından yayınlanan kampanya şartlarına ve detaylarına bakacak olursak ;

BiTaksi ile Yarın İstanbul’un Bazı Yerlerinde Ulaşım Ücretsiz!

Kampanya dediğimiz gibi Yenikapı da düzenlenecek olan miting için bu şekilde karşımıza çıkıyor. Bu yüzden aşağıdaki detayları okumanızda fayda var;

-7 Ağustos 2016 14:00-18:00 arasında Yenikapı miting alanı ve çevresinde sona eren kredi kartlı yolculuklar 40 TL’ye kadar ücretsizdir.
-Kampanya kredi kartları ile yapılan yolculuklarda geçerlidir.
-40 TL altında kalan yolculuklar ücretsiz sayılır. 40 TL üzeri yolculukların ödemesi 40 TL düşürülerek tahsil edilir. İndirim ödeme esnasında otomatik olarak düşülür.
-Kampanya sadece İstanbul’da belirtilen lokasyonda geçerlidir.
-İndirimden her müşteri 1 kez faydalanabilir.
-Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
-Kampanya sürücülere açık değildir.
-İndirim kurumsal yolculuklarda geçerli değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.