Ana sayfa İnternet Bluestack Kullanıcılarına Özel Twitch Güncellemesi!

Bluestack Kullanıcılarına Özel Twitch Güncellemesi!

PAYLAŞ

Twitch hedef kitlesini daha da büyütmek istiyor. Ve bu amaç doğrultusunda güncelleme yapıyor. Bluestack Kullanıcılarına Özel Twitch Güncellemesi geldi.

Her geçen gün kullanıcı sayısında azalma meydana gelen ancak buna rağmen büyüme planları yapan Twitch, yeni bir güncelleme ile kullanıcı kitlesindeki düşüşü durdurmayı amaçlıyor. Google’ın Twitch’e rakip olması sonucunda ortam biraz gerilmiş, Twitch kullanıcı sayısında düşüş yaşanmıştı. Google’ın Twitch’e rakip olarak Youtube gaming’i piyasaya sürmesi sonrasında sektörde hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. Kullanıcı sayısını arttırmak isteyen ve bunun için kolları sıvayan Twitch, kısa zaman önce artık mobil oyunları pc’de oynayanlar için canlı yayın özelliğini aktif edebileceğini duyurmuştu.

Youtube Gaming sonrasında daha da fazla güncelleme yaparak, kitlesindeki düşüşü önlemek isteyen Twitch, son olarak mobil oyun sektöründe varlığını sürdürmek istiyor. Biliyorsunuz ki farklı tarzda programları kullanarak Android oyunlarını da bilgisayardan oynamak mümkün. Örneğin Bluetstack programını kullanarak google hesabınızı entegre ettikten sonra Android oyunlarını, uygulamalarını kullanabiliyorsunuz. Bluestack kullanıcılarını bünyesinde barındırmak isteyen Twitch, geçtiğimiz gün Bluestack kullanıcılarını ilgilendiren bir güncelleme yayınladı. Yeni güncelleme ile birlikte Android oyunlarını Bluestack adlı uygulama ile oynayanlar, Twitch kullanabilecek, canlı yayın yapabilecek.

Twitch’in Bluestack kullanıcıları için yapmış olduğu güncellemeyi anlatan videoyu izlediniz. Artık Android oyunlarını bilgisayarda oynayanlar da yayın yapabilecek. Mobil cihazlardaki oyunları bilgisayar da oynamak isteyenler, Bluestack kullanmak isteyenler, şuradaki videomuzu izleyebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.