Ana sayfa Sektörden Bose Kablosuz Kulaklık Satışa Çıktı!

Bose Kablosuz Kulaklık Satışa Çıktı!

PAYLAŞ
Bose Kablosuz Kulaklık

Samsung’un geçtiğimiz günlerde tanıttığı kablosuz kulaklık sonrasında popüler ses sistemleri üreticisi, yeni ürünü duyurdu. Bose Kablosuz Kulaklık Satışa Çıktı!

Kablosuz ve gürültü yalıtımlı Bose kablosuz kulaklık satışa çıktı. Popüler ses sistemleri üreticisi Bose, kablosuz kulaklığını satışa çıkardı. Ses sistemlerinde ve kulaklıklar da kablosuz dönemi çoktan başladı bile. Bilindik ses sistemleri üreticisi Bose, üst düzey ses yalıtımlı ve gürültü engelleyici kulaklığını satışa sundu. birçok marka ve üreticiler kablosuz kulaklıklar da ve ses sistemlerinde üstün özellikli cihazlarını kablolu bir şekilde çıkarıyordu.

Piyasaya sürdükleri ürünler arasında kablosuz olsa bile o ürün üst düzey ses kalitesini vermiyordu. Bose markası hem üst düzey ses kalitesini veren hem de dışarıdan gürültü girmesini engelleyen kulaklığıyla dikkat çekiyor.

Günümüzde akıllı telefon üreticilerinin kablosuz kulaklıkları duyurmaya başlamasının ardından birçok farklı şirket bu konuda yoğunlaşmış durumda. Daha düne kadar kablolu modellerde bulunan etkileyici ses performansı, gürültü engelleyici ve ses yalıtımı bundan sonra kablosuz kulaklıklar da da karşımıza çıkacak.

Bose Kablosuz Kulaklık Satışa Çıktı!

Bose’un kablosuz kulaklığı QuietComfort 35 tüm saydığımız özellikleri içerisinde barındırıyor. Bu cihaz 350 dolardan satışa sunulacak ve kablolu model olan QuietComfort serisinin kablosuz hali diyebiliriz. Hem yüksek kalitede ses sunan hem de gürültüyü engelleyen kulaklık 20 saate kadar pil ömrü sunuyor. Aynı zamanda kulaklık Bluetooth özelliğine sahip.

Bose Kablosuz Kulaklık 2

Bose Kablosuz Kulaklık: QuietComfort 35 Özellikleri

QuietComfort 35 kablosuz kulaklığın en büyük özelliği başta da belirttiğimiz gibi hem kablosuz olması hem de yüksek ses kalitesi sunması. Metroda ve otobüste yaptığınız yolculuklarda eşsiz bir müzik zevki sunuyor. Üst düzey gürültü engelleyici özelliği sayesinde çevrede duymak istemediğiniz seslerin önüne geçiyor. Kulaklıklar da iki adet renk seçeneği mevcut: siyah ve gümüş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.